Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Іспанія
| Оновлено 17 лютого 2025, 19:38
16588
4

Барселона відмовилася від безплатного підписання двох суперзірок

Каталонці вирішили не підписувати Ван Дейка та Кімміха

| Оновлено 17 лютого 2025, 19:38
16588
Барселона відмовилася від безплатного підписання двох суперзірок
Getty Images/Global Images Ukraine. Вірджил ван Дейк
Google Підпишіться на новини Sport.ua

Каталонській «Барселоні» запропонували підписання влітку Вірджила ван Дейка з «Ліверпуля» та Йозуа Кімміха з «Баварії». В обидвох влітку закінчуються контракти з клубами і вони стануть вільними агентами.

Однак за інформацією авторитетного видання Sport.es, спортивний директор «Барселони» Деку відмовився від підписання Ван Дейка та Кімміха. Пріоритетом у «Барси» на позицію центрбека є більш молодий Джонатан Та з «Баєра», а у випадку з Кімміом «синьо-гранатові» вирішили робити ставку на своїх молодих хавбеків, які є вихованцями клубу.

Раніше наставник «Барси» Флік ухвалив рішення щодо можливого супертрансферу «Барселони».

Оцініть матеріал
(156)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Sport.ua
1М+ підписників
Не пропусти головне!
Стеж за нами в Google та соцмережах
Google Підписатися

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Україна обіграла Китай та здобула першу перемогу в Лізі націй
Волейбол | 11 червня 2026, 13:30 11
Україна обіграла Китай та здобула першу перемогу в Лізі націй

Синьо-жовті у чотирьох сетах розібралися з господарями майданчика

Стартує чемпіонат світу 2026. Склад груп та календар матчів
Футбол | 11 червня 2026, 14:50 5
Стартує чемпіонат світу 2026. Склад груп та календар матчів

Мундіаль вперше пройде у трьох країнах: у США, Канаді та Мексиці

Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Кімміх - не знаю, а Вірджіл би точно не завадив, хіба що вони зарплатні апетити чималі мають...
Відмовилась блін,Й.Кімміх не встиг перепідписати контракт.
Зато мабуть підпишуть як завжди якихось пенсіонерів. Таке собі
Мабуть ці гравці і справді не потрібні Барселоні. Навіть безкоштовно. Можливо у клубі прикинули, скільки піде на зарплату цих гравців...