Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 17 лютого 2025, 22:26
4668
48

Перемога під завісу зборів. Динамо впоралось із Петрокубом у Туреччині

Команда Шовковського провела не надто видовищний матч, але все одно перемогла

| Оновлено 17 лютого 2025, 22:26
4668
Перемога під завісу зборів. Динамо впоралось із Петрокубом у Туреччині
facebook.com/FCPetrocub

Останній тиждень зимових зборів для українських клубів добігає свого завершення, і вже наступними вихідними ми будемо відзначати довгоочікуване поновлення сезону нашої Прем’єр-ліги. Відповідно ті колективи, які розмістили свої тренувальні табори закордоном, мають найближчим часом повернутись на терени рідної країни. Зокрема, і київське «Динамо», яке свій останній день у Туреччині цієї зими вирішило зробити по-справжньому ігровим.

Спочатку команда Олександра Шовковського, тільки-но прокинувшись, зіграла проти вже добре знайомої РФШ та перемогла з рахунком 2:0, після чого була перерва поміж іграми на кілька годин, і в цей час кияни підготувались до дуелі проти чинного чемпіона Молдови «Петрокуба», який у цьому сезоні не тільки відчув атмосферу єврокубків, а й наразі не надто успішно намагається захистити свій титул від «Шерифа». У будь-якому випадку, саме чемпіонат у сусідній країні стартує лише на другому тижні березня, тож часу на підготовку в суперників було б трохи більше.

Проте колектив Андрея Віколаша продемонстрував у цій грі, що він цілком готовий боротись на рівні з одним із наших провідних клубів. Можливо, молдовська команда навіть краще виглядала за «Динамо», у якого наслідки ротації були помітні в усіх ланках, окрім центру півзахисту, бо його й не змінювали. У підсумку, «біло-сині» створили лише один момент за перший тайм, коли удар Буяльського на правому фланзі штрафного полетів повз ближню стійку з рикошетом від захисника.

Не надто прагнув загострювати й «Петрокуб», що також треба відзначати, хоча в суперників добре була поставлена гра з м’ячем на чужій половині та розіграши стандартів, тож захисту «Динамо» було, чим займатись у власних володіннях. У другому таймі ці тенденції змін не зазнали.

Кияни взагалі більшу частину ігрового часу просиділи на власній половині поля й ледь не пропустили на 66 хвилині, коли Ігнатенко витягнув складний удар Плетіци низом у правий кут із центру штрафного. Однак заключну чверть ігрової години «Динамо» все ж таки провело біля чужих воріт і змогло відзначитись голом. Буяльський відкрив цей інтервал часу ударом у ближній кут на завершення передачі з лівого флангу від Шапаренка, на чому цікаві події в цій грі себе вичерпали.

Київське «Динамо» зіграє проти львівських «Карпат» 23 лютого, о 18:00.

Товариський матч.

«Динамо» Київ – «Петрокуб» - 1:0

Гол: Буяльський, 75

Попередження: Джоу, 40, Борш, 45

«Динамо» Київ: Ігнатенко – Захарченко, Біловар, Караваєв, Дубінчак – Шапаренко, Бражко – Волошин, Буяльський, Брагару – Герреро (Пономаренко, 72).

«Петрокуб»: Шмаленя – С. Плетіца, Борш, Нгах, Ярдан – Дем'ян, Лунгу, Джоу – Пушкаш, Амброш, Керунту.

Стадіон: «Gloria Sports Arena» (Белек, Туреччина).

Удари (у площину): 6 (3) – 10 (4)
Кутові: 4 – 2
Офсайди: 0 – 0.

ДИНАМО КИЇВ - ПЕТРОКУБ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 17°C

Оцініть матеріал
(42)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ВІДЕО. Костюк розізлився на гравця Динамо. Тренер не стримав емоцій
Футбол | 05 грудня 2025, 07:02 1
ВІДЕО. Костюк розізлився на гравця Динамо. Тренер не стримав емоцій

З'явився момент одного з епізодів матчу з «Полтавою»

Футболіст Динамо, який потрапив у скандал, може залишити Прем'єр-лігу
Футбол | 05 грудня 2025, 10:01 45
Футболіст Динамо, який потрапив у скандал, може залишити Прем'єр-лігу

Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди

Коментарі 48
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Владислав Рейский
Тю, а шо кротов намело столько и че пережить то не могут победу?
😼
Де заголовок Шедевральний гол від Буяльського
easterly
Хочеться запитати у афтара - а значить видовищний футбол?
😼
Дмитру треба яйця обрізати, бо вже мурчить до мене, пісюнковий злодій, а то буде до людей на вулиці чиплятися
ВЕЛИКИЙ И МАГУЧИЙ ШАХТЁР
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
avk2307
Такое. По игре вроде преимущество и утром и вечером было, а вот по ударам по воротам  какой то сумбур. Игры не смотрел полностью, но по обзорам ударов по воротам крайне мало, и те то заблокированы, то далеко от ворот. Надеюсь в официальных матчах будет получше... 
ВЕЛИКИЙ И МАГУЧИЙ ШАХТЁР
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
ВЕЛИКИЙ И МАГУЧИЙ ШАХТЁР
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
ВЕЛИКИЙ И МАГУЧИЙ ШАХТЁР
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Falko
Буя поспішив. Треба було ще хвилинку зачекати )
ВЕЛИКИЙ И МАГУЧИЙ ШАХТЁР
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Александр Поляк
Неудержимый буяльский)
ВЕЛИКИЙ И МАГУЧИЙ ШАХТЁР
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Andromed
мені здається з такою грою Динамо буде явно важче в другій половині
Дыряво с пердя🤣
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
LexХХХ
Кажуть, зараз футбол став динамічними. Пам'ятаю, як в кінці 90-х по краям носились Лужний і Косовський, які філігранні паси роздавали Калитвинцев і Белькевич. А напад який був!! А зараз що? Оце ходіння по полю пацанів, яким пофіг на все. 
Dnonama1
Моя велика днонамка виграла у великого клуба Петро 😁. Тепер точно шмаленя перейде у фк позор намо. пашка так радіє наче наша днонамка ЛЄ виграла 
Отаман
Гундяївці суркіса та медведчука, досить срати під себе, ви краще відповісти вже, ще є така ганебна команда, як фк ганьба суркіса в європі, яка не змогла перемогти 21 гру в основному раунді (груповому турнірі) єврокубків!?
simon andre
Ну с командой своего уровня сыграли . Выгнали но как будет дальше вопрос большой.
LexХХХ
Ще в році 2012 писав, що поки суркісня у керма Динамо, не чекайте ніяких покращень. Тільки активність суркових ботів є, гри в Динамо - як не було, так і немає.