Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Ліга чемпіонів
| Оновлено 05 березня 2025, 01:43
213
0

Фантастичні голи. Коуч Боруссії Д розповів про перемогу над Спортингом

Ніко Ковач зазначив, що його команда збільшила швидкість та додала володіння

| Оновлено 05 березня 2025, 01:43
213
0
Фантастичні голи. Коуч Боруссії Д розповів про перемогу над Спортингом
Getty Images/Global Images Ukraine

В єврокубках стартувала стадія плей-офф на вибування.

11 лютого у першому матчі 1/16 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА Боруссії Д здолала Спортінг (3:0),

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Тренер Боруссії Дортмунд Ніко Ковач: «Перемога цілком заслужена, особливо коли подивитися на другий тайм. У першому таймі гра була рівною, але в другому таймі ми збільшили швидкість, мали хорошу володіння м'ячем, хороші періоди, а голи, які ми забили, були фантастичні. Я задоволений виступом.

У першому таймі ми трохи забули грати швидше. Все було трохи повільно, тому наші суперники завжди встигали швидше відновитися. У другому таймі ми збільшили швидкість. Ми створили кілька хороших моментів, тому я дуже радий з цього як тренер, але є речі, які ми можемо покращити».

Руй Боржеш, тренер Спортінга: «Ми мали чудовий перший тайм і заслуговували на більше через якість, яку ми продемонстрували в грі, намагаючись пресингувати і вигравати дуелі. Ми були дуже хороші. У другому таймі ми були дуже реактивними і в кінцевому підсумку пропустили на тому етапі, коли гра була дуже рівною. Боруссія була кращою в цьому плані.

Після голу наш настрій впав, і ми це відчули фізично. Ми не були дуже активними і втратили колективний баланс. Результат виявився несправедливим. Ми дозволили грі стати такою, яку любить Боруссія, з простором для бігу в фінальній третині. Ми не можемо так грати проти таких команд. У Лізі чемпіонів ми повинні бути на 200% – а ми навіть не на 100%».

Едуарду Куарежма, захисник Спортінга: «Ми почали добре і створили більше шансів. Другий тайм був важчим, супротивник більше володів м'ячем. Ми пропустили першими і потім, проти таких суперників, завжди важко забивати. Тепер все ускладнилося, але ми їдемо в Дортмунд з тими ж амбіціями. Вони забили три голи тут, і ми можемо зробити це в Німеччині. Ми повинні вірити, бо ми – Спортінг».

Події матчу

82’
ГОЛ ! М'яч забив Карім Адейемі (Боруссія Д).
68’
ГОЛ ! М'яч забив Паскаль Ґрос (Боруссія Д).
60’
ГОЛ ! М'яч забив Серу Гірассі (Боруссія Д).
Оцініть матеріал
(2)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Я ж не ідіот. Реброву треба щось думати»
Футбол | 22 березня 2025, 09:15 9
Віктор ЛЕОНЕНКО: «Я ж не ідіот. Реброву треба щось думати»

Ексгравець «Динамо» висловився про матч-відповідь з бельгійцями

Помстилася за Даяну. Світоліна розбила Бенчич на великому турнірі у Маямі
Теніс | 22 березня 2025, 01:14 19
Помстилася за Даяну. Світоліна розбила Бенчич на великому турнірі у Маямі

Еліна у двох сетах переграла Белінду і вийшла до 3-го раунду тисячника в США

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.