Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
|
13473
2

Бен Девіс – про поєдинок Усика та Кличка: «Він був би аутсайдером»

Експерт поділився думкою про повернення Володимира на ринг

Бен Девіс – про поєдинок Усика та Кличка: «Він був би аутсайдером»
Getty Images/Global Images Ukraine. Володимир Кличко

Оглядач боксу та експерт Бен Девіс оцінив ймовірність повернення колишнього чемпіона світу у суперважкій вазі Володимира Кличка:

«Як не дивно, промоутер Олександр Красюк розповів, що Усик міг би зустрітися на рингу з легендарним Кличком. Володимир залишив після себе неймовірну спадщину в цьому виді спорту, але все одно розглядає можливість історичного повернення на ринг. Враховуючи його вік, існують деякі побоювання щодо відновлення кар'єри.

Кличко підтримує чудову форму та регулярно тренується, що може допомогти подолати будь-які перешкоди. Але в протистоянні з Усиком Володимир був би аутсайдером.

Олександр навряд піде на пенсію, незважаючи на те, що йому 38 років і він уже багато чого досягнув у цьому виді спорту. Команда українця ще розглядає декілька потенційних суперників. Варто зазначити, що Кличко підтримував кар'єру Усика і навіть був присутнім на рингу, коли чинний чемпіон зберіг свої пояси у грудні», – поділився думкою Девіс.

Оцініть матеріал
(177)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Bernard6-9
Против Усика? Нету шансов 
Alex
Я бы на Кличко даже сейчас поставил ну а молодые Кличко это уровень Люиса