«Найкращий виступ сезону». Фанати МЮ про перемогу над ФКСБ у матчі ЛЄ
Манчестер Юнайтед переміг ФКСБ у Лізі Європи з рахунком 2:0
30 січня в матчі 8-го туру Ліги Європи «ФКСБ» приймав «Манчестер Юнайтед». Зустріч завершилася перемогою гостей із рахунком 2:0.
Далот відкрив рахунок для «Манчестер Юнайтед» на 60-й хвилині, а вже на 68-й хвилині Мейну подвоїв перевагу своєї команди. «Манчестер Юнайтед» завершив груповий етап із 18 очками і посів 3-тє місце в групі, упевнено пробившись у плей-оф. «ФКСБ» фінішував на 11-й позиції з 14 очками.
Фанати «Манчестер Юнайтед» все ж дуже радіють перемозі в Лізі Європи, адже справи в АПЛ поки що не дуже добре складаються, але вони впевнені, що з кожним матчем гра стає все кращою і кращою.
MBAH: «Непереможний».

Krisbee: «Байиндир був упевнений у собі в кожному матчі, який він починав, треба віддати йому належне».

A K Fitness: «Знову і знову перемоги без пропущених голів».

Shaywho: «Найкращий виступ сезону. Технічно, повільно і тактично. Надійна оборона... Грати з Мейну на глибині не працює. Нам терміново потрібен молодий варіант Еріксена – він відкриє двері. Коли всі грають добре, Гарначо отримує простір для дій. Сподіваюся, Аморім засвоїть, що спрацювало!».

Goddons: «Сподіваюся, ви почнете добре виступати в АПЛ».

David Bell: «Дуже гарний виступ. Особливо в другому таймі. Стали з'являтися хороші відрізки гри. Мейну і Бруну були чудові».

Ghana Yesu: «Відмінна робота. Тепер, я впевнений, ви всі зрозуміли, що нам потрібен нормальний нападник і вінгер. А також хороший запасний для Бруну».

Haris: «Ніколи більше не саджайте Мейну на лавку запасних».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Богдан Редушко дебютував за першу команду у матчі проти «Полтави»
Українця хочуть купити «Бешикташ» та «Фенербахче»