Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Німеччина
| Оновлено 27 сiчня 2025, 20:41
533
0

Шахтар хоче продовжити виступи на Фельтінс-Арені у Гельзенкірхені

Сергій Палкін повідомив, що задоволений співпрацею з клубом Шальке

| Оновлено 27 сiчня 2025, 20:41
533
0
Шахтар хоче продовжити виступи на Фельтінс-Арені у Гельзенкірхені
Getty Images/Global Images Ukraine. Фелтінс-Арена

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін висловив бажання клубу продовжувати проводити міжнародні матчі на домашній арені «Шальке 04» у Гельзенкірхені.

За словами Палкіна, переговори із німецькою стороною вже ведуться, і рішення щодо продовження співпраці очікується протягом найближчих кількох тижнів. Він висловивши оптимізм щодо домовленостей: «Ми дуже задоволені Гельзенкірхеном. Гадаю, ми залишимося тут. Ми дуже близькі до цього».

У поточному сезону «Шальке 04» заробив близько 2 млн євро, надавши «Шахтарю» можливість проводити домашні поєдинки єврокубків на «Фелтінс-Арені».

У Гельзенкірхені гірники провели матчі основного етапу Ліги чемпіонів, які відвідала значна кількість українських вболівальників.

Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.