Захисник Інгульця: «Кобін прибирає деяких людей, які найдовше в команді»
Максим Мельничук розповів про відсторонення футболістів від роботи з основою

Захисник «Інгульця» Максим Мельничук розповів про конфлікт з головним тренером клубу Василем Кобіним, а також поділився думкою про можливі причини відсторонення декількох футболістів:
– Проблеми розпочалися, коли змінили тренерський штаб. Це одразу було зрозуміло, що щось не так. Ви ж знаєте, як працює Кобін. В кожній команді прибирає пару людей, які найдовше в ній перебувають. Так і з нами вийшло. З самого початку було видно, що він шукає, до чого докопатися. Так потрохи-потрохи, а потім одразу вирішив п’ятьох відсторонити.
– У вас є цьому якесь пояснення?
– Чесно, я взагалі гадки не маю. Конфлікту ніякого не було. Ми взагалі намагалися... Ну, от Олександр Козак з ним кожен день спілкувався та розповідав, які тут правила, що в цьому клубі потрібно робити, як розмовляти з президентом. Кожен день вони спілкувалися, і так вийшло, що Козака також прибрали. Пояснили це тим, що ми заважали тренувальному процесу. Мабуть, Кобіну потрібні люди, які будуть просто мовчати та тренуватися. Не знаю, – поділився думкою Мельничук.
Раніше повідомлялося, що в клубі УПЛ могли з'явитися фінансові труднощі – деяким гравцям три місяці не платять зарплату.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Журналісти порівняли українського форварда та Александера Серлота


Ангеліна Забарна блиснула красою в Парижі


