Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Australian Open
| Оновлено 18 сiчня 2025, 13:56
12762
42

Ястремська програла Рибакіній і завершила виступи на Australian Open 2025

Даяна поступилася Єлені у двох сетах у 3-му раунді Відкритого чемпіонату Австралії 2025

| Оновлено 18 сiчня 2025, 13:56
12762
42
Ястремська програла Рибакіній і завершила виступи на Australian Open 2025
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA 33) завершила виступи на Відкритому чемпіонаті Австралії 2025.

У 3-му раунді українка у двох сетах програла Єлені Рибакіній (Казахстан, WTA 7) за 1 годину і 25 хвилин.

Australian Open 2025. 1/16 фіналу

Даяна Ястремська (Україна) [32] – Єлена Рибакіна (Казахстан) [6] – 3:6, 4:6

У другій партії українка першою зробила брейк і повела 2:0, але Єлена відповіла тим самим і вже незабаром Даяна віддала ще одну свою подачу.

Це була перша зустріч суперниць.

Торік Ястремська дійшла до півфіналу Australian Open, що є її найкращим результатом на турнірах Grand Slam.

Рибакіна в 1/8 фіналу австралійського мейджора зіграє проти переможниці протистояння Медісон Кіз (США, WTA 14) – Даніель Коллінс (США, WTA 11).

Після вильоту Ястремської Україну на кортах Мельбурна в одиночному розряді продовжить представляти тільки Еліна Світоліна. Світоліна 18 січня зустрінеться з Жасмін Паоліні. Днем раніше третій раунд не зуміла подолати Марта Костюк, яка поступилася Паулі Бадосі.

Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська
Getty Images/Global Images Ukraine. Єлена Рибакіна
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська
Getty Images/Global Images Ukraine. Єлена Рибакіна
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська
Getty Images/Global Images Ukraine. Єлена Рибакіна
Оцініть матеріал
(102)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Костюк не зуміла вийти у півфінал турніру в Досі, програвши у матчі-трилері
Теніс | 13 лютого 2025, 22:35 49
Костюк не зуміла вийти у півфінал турніру в Досі, програвши у матчі-трилері

Марта з гідною боротьбою в трьох сетах поступилася Аманді Анісімовій

Визначено потенційну суперницю Костюк в 1/2 фіналу супертурніру в Досі
Теніс | 13 лютого 2025, 16:27 11
Визначено потенційну суперницю Костюк в 1/2 фіналу супертурніру в Досі

Єкатерина Александрова в трьох сетах переграла Джессіку Пегулу

Коментарі 42
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Walle
Краще б я спав, ніж дивився цей цирк. Стоїть травмована Рибакіна, за м'ячами навіть не бігає, а Даяша не може спокійно взяти гейм на своїй подачі, бо лупашить по аутах та сітках. Я вже мовчу про якісь брейки чи виграні сети. Рибакіна мабуть буде згадувати цей матч як один з найтупіших в своїй кар'єрі: вийшла напівтравмована в 3 раунді АО проти молодої дівчини... і спокійно, як на тренуванні, закрили її в 2 сетах
introvert
От буде номер, якщо самою успішною українською тенісисткою на цьому АО стане Єва "Лакі" Лис))
C.Пеклов
Помилки- 16-37,більше нічого знати не треба щоб зрозуміти, як закінчився цей матч ....
introvert
Можна видихнути з полегшенням, пані і панове: Даяна повернулась! Той зловісний доппельгангер з божевільними ігровими скілами недовго шокував нас усіх своєю появою на корті, наша "королева бездумного тенісу" знову тут як тут. 
Хтось скаже, що своїм МТО на самому початку зустрічі Рибакіна вибила суперницю з ритму. Але якщо для втрати концентрації, а з нею і натяку на гру, Даяні достатньо такої дрібниці, то про яку готовність до підкорення серйозних вершин взагалі можна розмірковувати? Тим більше риба сьогодні, м`яко кажучи, не вразила, з нею спокійно можна було грати.  
сергей богданов
Давненько я не видел такой тупизны, рыбакина бегать не может, казалось бы что нужно делать? Правильно максимально быстро лупить в аут и сетку, чтобы рыба не надорвалась, это просто жесть, просто дно! Я уже начинаю верить что проблески в ее карьере были связаны со случайным кексом с фармой
introvert
До речі, шлях Свьонтек до фіналу, і без того схожий на розстелену червону доріжку, спрощується ще більше. Як тільки третім учасником боротьби на кортах Мельбурна стала нещадна австралійська спека (і буде ним ще три найближчі дні), шанси Жабер на успіх із високих тут же стали мінімальними, Наварро в грі з нею достатньо було лише перекидати м`яч через сітку. Але проти польки така тактика без шансів. Рибу ми сьогодні бачили, і не факт, що вона дістанеться півфіналу. Для решти півфінал буде за щастя.
Зате в чоловічій сітці одні лише приємні новини. Ще один тінейджер (за американськими мірками) зробив хачанова ще одним "хорошим руським") Браво!
Arctic
Психологія на одній нозі переграла фізику на двох 😒
Dimonchik
Ну от і все. Зірочки-дірочки всі злились. А прогнозист зі спирт.юа  Марту в 1/4 відправив у своїй статті(клоун). Даяна без допінгу - це зовсім дно
C.Пеклов
робити стільки помилок при подачі та на прийомі,так не виграти у топ- тенісистки . Психіка підводить наших дівчат.Все Даечка,на жаль тепер донизу в рейтингу.Економія на тренеру-психологу до добра не привела.Успіху в Лінці,куди поки що за старим рейтингом пройшла без квалу...
mevast
Розібрали Даяну на молекули. Вона це заслужила. Крім своїх помилок нічого більше не змогла запропонувати травмованій суперниці.
Vlad Holl
Що Марта , що Даяна перед більш менш серйозними суперниками пасують і програють ще до гри. От чого сьогодня не вистачало? Впевненості в свої сили і все. Подвійних 8 , а в 2 -х попередніх матчах було 2 і 1.  24 роки ні титулів , ні гучних перемог , так собі серединка на половинку. Зараз буде падіння в рейтингу і почнуться кваліфікації. 
Єдине світле пятно - це Світоліна , і я впевнений , що сьогодні вона дала б цій рибі бій , а не отак безвольно програла б .
 Да ! Колись Даяну сабалєнка боялася як вогню , тільки зараз де одна , а де інша.
Arctic
Емоційно не справилася!
Жах
Vitaly Kozak
Дива не сталося...
Alex
Комментаторы на английском сказали не очень умная игра от Ямстерской  как от и остальных наших . Надо нанимать тренеров абсолютно других  
Умник
Так
1. Треба їй наняти Матусєвіча тренером, і будуть перемоги)))
2. Не бити безвольно (дивись 1 сет датчанки проти білоруського бульбозавра)
3. Сховати нерви
4. Народити дитину як Світоліна.
Skor Pion
окрім Світоліної талантів немає більше одні лошици, але і у Еліни мабуть пік її кар"єри вже пройшов
Vlad Holl
Для того щоб вигравати такі матчі треба мати відповідний настрій і думати , думати .
AndiM
Можна спокійно її заявляти на паралімпіаду, все одно медалі не виграє, але думаю проти колясичників вона 2-3 кола пройти все ж зможе.
andrian311
Не можна сказати, що гра була провальна. І травма рибакіної не дуже була помітна - вона ніколи багато не бігає на корті. Дві за стилем схожі гри, з яких перемогла потужніша. Питання зараз не про гру з топами, а що Даяна покаже протягом сезону. Якщо виграє турнір категорії 250, то буде дуже непогано.
Slavianist
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил