Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 16 сiчня 2025, 08:09
552
0

ФОТО. Тренування на зборах у Туреччині. Динамо зіграє два спаринги за день

Суперниками київської команди стануть «Марибор» та ЦСКА 1948 Софія

| Оновлено 16 сiчня 2025, 08:09
552
0
ФОТО. Тренування на зборах у Туреччині. Динамо зіграє два спаринги за день
ФК Динамо Київ

Триває підготовчий збір першої команди «Динамо», який біло-сині проводять у Туреччині.

Після двох матчевих днів, у яких динамівці зустрілися з румунським ФКСБ та польським «Відзевом», команда два дні провела у режимі тренувань, чергуючи теоретичні заняття з практичними. У вівторок, 14 січня, вранці на теорії тренерський штаб розібрав попередні матчі, вказавши гравцям на помилки. А ввечері динамівці провели тривале тренування на футбольному полі.

Розминка була активною – з тренувальними стійками та бар'єрами. Під час цієї частини тренування гравці виконали чимало ривків та стрибків. Далі слідувало утримання м'яча в квадратах, після якого команда перейшла до цікавої змагальної вправи.

Гравці були поділені на чотири команди, кожна з яких намагалася першою зробити передачі по кругу між всіма гравцями в певній послідовності, після чого останній гравець мав забити м'яч у маленькі ворота, встановлені у центрі поля. Команди, що програвали, відтискалися від газону.

Завершилася вечірня сесія міні-турніром, у якому перемогу здобула команда у зелених манішках. Наостанок динамівці працювали над завершенням атак. На тренуваннях команди на цьому зборі присутній президент клубу Ігор Суркіс, який відвідує і контрольні матчі команди.

У середу, 15 січня, динамівці провели ранкове тренування на полі, а теоретичне заняття відбулося ввечері. Основна частина тренування почалася з відпрацювання ударів головою. Польові гравці підкидували м'ячі партнерам, які ударом з близької відстані намагалися переграти голкіперів, які захищали ворота почергово. Надалі команда працювала над передачами, тактичними побудовами, а також стандартними положеннями.

У четвер динамівці проведуть одразу два контрольні матчі. О 10:00 за київським часом «Динамо» зіграє з «Марибором», а о 16:00 – з софійським ЦСКА 1948.

ФОТО. Тренування на зборах у Туреччині. Динамо зіграє два спаринги за день

Оцініть матеріал
(4)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.