Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Australian Open
| Оновлено 14 сiчня 2025, 16:33
10133
13

Ястремська розгромила 65-ту ракетку на Australian Open і вийшла у 2-й раунд

Даяна впевнено розібралася з Майяр Шериф на старті австралійського мейджора

| Оновлено 14 сiчня 2025, 16:33
10133
13
Ястремська розгромила 65-ту ракетку на Australian Open і вийшла у 2-й раунд
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA 33) успішно стартувала на Відкритому чемпіонаті Австралії 2025.

У 1-му раунді українка у двох сетах переграла Майяр Шериф (Єгипет, WTA 65) за 1 годину і 15 хвилин.

Australian Open 2025. 1/64 фіналу

Майяр Шериф (Єгипет) – Даяна Ястремська (Україна) [32] – 1:6, 4:6

Це була перша зустріч суперниць. За матч Даяна жодного разу не віддала свою подачу і врятувала 6 брейк-пойнтів.

Наступною суперницею Ястремської на Australian Open буде переможниця протистояння Данка Ковінич (Чорногорія, WTA 1289) - Лулу Сан (Нова Зеландія, WTA 44). Торік Даяна дісталася до півфіналу австралійського мейджора.

Ястремська у 2025 році провела 5 матчів. На її рахунку 3 перемоги та 2 поразки. У Брісбені українка поступилася у своєму стартовому поєдинку, а в Хобарті вилетіла на стадії 1/4 фіналу.

Даяна провела 54-й матч на турнірах серії Grand Slam – 31 перемога і 23 поразки. На Aus Open українська тенісистка виступає всьоме.

Ястремська стала третьою представницею України після Марти Костюк та Еліни Світоліної, якій уже вдалося вийти до 2-го раунду АО-2025. Раніше змагання залишили Юлія Стародубцева та Дар'я Снігур, а Ангеліна Калініна розпочне виступи на мейджорі сьогодні, 14 січня, матчем проти Онс Жабер.

Оцініть матеріал
(64)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 13
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Vitaly Kozak
Впевнено виграти у суперниці з 65-ою позицією у рейтингу - це звучить. Але у цієї суперниці 90 відсотків залікових очок набрані на грунті. В Парижі, Римі чи Мадриді нашій Даянці навряд чи вдалось  перемогти з таким рахунком . Потрібно додавати точності.
Arctic
Далі буде складніше і цікавіше!
Сьогодні впевнена спокійна гра 👍🇺🇦
Олександр Науменко
Шериф не показник , надалі треба додавати.
Андрій Заліщук
Ось тепер умнічка, така Даяна нам потрібна агресивна і акуратна в грі, молодець!!!
Vadym@
Впевнена гра. Цікаво подивитися на перший матч проти Риби, але спочатку потрібно переступити через чорногорку.
Vlad Holl
Невже повернулася та Даяна , яку ми колись знали !? Подача , прийом, розіграш комбінацій - це все було на високому рівні , а суперниця зовсім не простенька. Правда в 2 сеті в 6 геймі , при 3 - 2 наробила купу помилок , але все одно витягла. Якщо брати цю гру ,то Даяні на цьому АО багато що вдасться і Рибакіна не буде бар'єром. Удачі! 
T-800
как никак лучшая теннисистка Украины
C.Пеклов
Молодець,дуже впевнена гра!
Перший Серед Рівних
Не давайте їй більше ракеток. Уже 65 штук розгромила.