Дискваліфікація за допінг. Чемпіон світу дізнався ім'я наступного суперника
Теофімо Лопес проведе бій проти Раяна Гарсії

Чемпіон світу у першій напівсередній вазі (до 63,5 кг) за версією WBO Теофімо Лопес (21–1, 13 КО) наступний бій може провести проти співвітчизника Раяна Гарсії (24–1, 20 КО), який у червні 2024 був дискваліфікований на рік через вживання допінгу.
«Я буду готовий до всього, що станеться. На мене чекає бій з Теофімо Лопесом. Він трохи дивний, але в іншому я готовий надерти йому дупу. Мені повідомили, що ми проведемо з ним наступний бій», – розповів Гарсія.
В останньому поєдинку Раян здолав американця Девіна Хейні (31–0, 15 КО), проте після бою виявилося, що у Гарсії знайшли в організмі заборонені речовини. Результат зустрічі був анульований, Гарсія визнав свою провину та отримав дискваліфікацію на рік, тому зможе вийти на ринг вже влітку.
Лопес востаннє на ринг виходив 29 червня минулого року, коли переміг одноголосним рішенням суддів канадського боксера Стіва Клаггетта (39–8–2, 27 КО). Теофімо в березні проведе наступний бій з ексчемпіоном світу і якщо здобуде перемогу, зможе вийти в ринг проти Гарсії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Британський промоутер впевнений, що бій з Ентоні принесе солідний прибуток


Бразилець не вважає аргентинця найкращим гравцем в історії


