Підсумки 2024 року у метанні молота: українець у трійці найкращих
Став відомий річний рейтинг у метанні молота
2024 рік був по-справжньому рекордним. Високі результати шанувальники української легкої атлетики побачили й в метанні молота.
Цікаві факти та цифри
- Канадець Ітан Кацберг виграв подвійний титул чемпіона світу на Олімпійських іграх, виконавши чудовий кидок на 84,12 м у першому раунді в Парижі. Це був другий найдальший кидок в історії Олімпійських ігор. Друге місце зайняв угорець Бенце Халаш, завоювавши срібло (79,97 м), а українець Михайло Кохан взяв бронзу (79,39 м).
- Сенсацією року стало, що двоє польських метальників – чинний олімпійський чемпіон Войцех Новіцький і п’ятиразовий чемпіон світу Павел Файдек не потрапили на п'єдестал Олімпіади і були посунуті з лідерських позицій світового рейтингу.
- На Kip Keino Classic 22-річний Катцберг метнув ще далі, показавши результат 84,39 м. Таким чином, він очолив топ-список сезону.
Світовий рейтинг

П'ятірка найкращих результатів

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що у 2024 році Михайло Кохан встановив рекорд України.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
07 грудня 2025, 06:23
25
Лідером після першого кола турніру несподівано став черкаський ЛНЗ
Футбол
|
07 грудня 2025, 05:05
12
Пономаренко задоволений грою в УПЛ
Футбол
|
07.12.2025, 23:59
Коментарі 0