Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 27 грудня 2024, 12:31
1053
1

«Десять очок - це багато». Екстренер УПЛ назвав команди, які розчарували

Олег Дулуб виділив чотири клуби в українському чемпіонаті

| Оновлено 27 грудня 2024, 12:31
1053
1
«Десять очок - це багато». Екстренер УПЛ назвав команди, які розчарували
УПЛ

Колишній тренер черкаського ЛНЗ Олег Дулуб назвав ті команди, які найбільше розчарували в поточному сезоні УПЛ:

«Напевно, «Шахтар», який відстає від «Динамо» на десять очок. Нехай і за втраченими різниця складає сім балів. Це дуже багато. Зрештою, не виключаю, що у кінцівці сезону вони можуть наздогнати київський клуб і завершення чемпіонату буде драматичним.

В останньому турі року «Полісся» обіграло «Шахтар», але житомирский клуб теж розчарував. Фінансування, підбір гравців – у клубу все є. Але сучасна команда навіть програє за кількістю очок минулорічній команді Юрія Калитвинцева. Зі знаком «мінус» згадую про «Зорю», якій бракувало стабільності.

Додам у цей список і «Чорноморець». Олександру Бабичу вдалося стабілізувати ситуацію на старті, але 12 очок до зимової перерви – надто мало для збереження прописки в УПЛ», – вважає Дулуб.

Раніше повідомлялося, що екстренер ЛНЗ прокоментував ситуацію у черкаському клубі.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(12)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Александр Белогубко
Бабича надо гнать с ЧО он выведет в 1 лигу --ТУПОЙ