Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Франція
| Оновлено 21 грудня 2024, 22:15
295
0

Міська рада Тура не забезпечила безпеку – матч Кубка Франції скасовано

Аматорський клуб не зміг прийняти Лор'ян у Кубку Франції

| Оновлено 21 грудня 2024, 22:15
295
0
Міська рада Тура не забезпечила безпеку – матч Кубка Франції скасовано
ФК Тур

Федерація футболу Франції повідомила, що скасувала матч 1/32 фіналу Кубка Франції між командами «Тур» та «Лор'ян» через відсутність безпеки для вболівальників.

Це стосується не лише правил поведінки вболівальників на стадіоні, а й того, що може відбуватися на вулицях міста.

Міська рада Тура повідомила, що не може забезпечити всі необхідні заходи для проведення матчу з точки зору безпеки вболівальників.

Головний тренер команди був дуже розлючений і розкритикував усіх, хто був причетний до організації цього матчу.

«У місті мало бути свято. Команда приймала одну з кращих команд Ліги 2. Це ж історія. Ми мали сьогодні зіграти. Але хтось не зацікавлений у цьому. Свято сьогодні було зірвано людьми, далекими від футболу», – прокоментував тренер.

У Федерації футболу Франції заявили, що гра скасована, а її доля, ймовірно, буде вирішена у кабінеті.

Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.