Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Англія
| Оновлено 17 грудня 2024, 22:13
6707
10

В Англії обговорюють можливий розрив контракту Челсі з Мудриком

Через скандал з допінгом Михайло може залишитися без клубу

| Оновлено 17 грудня 2024, 22:13
6707
10
В Англії обговорюють можливий розрив контракту Челсі з Мудриком
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

Колишній власник «Крістал Пелас» Саймон Джордан прокоментував можливість розриву контракту українського вінгера Михайла Мудрика з лондонським «Челсі» через допінговий скандал, якщо футболіста визнають винним і він отримає довготривалу дискваліфікацію.

Так, в ефірі talkSPORT англійський бізнесмен відзначив, що поки про це рано говорити, адже спершу потрібно встановити всі обставини інциденту, які конкретно обвинувачення будуть висунуті 23-річному гравцю і які пояснення дасть сам українець.

Водночас Джордан відзначив, що у «Челсі» – дуже багаті власники, тому, якщо доведеться, клуб цілком може розірвати контракт з Мудриком, тим самим залишившись без грошей, які були витрачені на трансфер вінгера.

Також Саймон пригадав, що в минулому «Челсі», коли ним володіли інші люди, розривав контракти з австралійцем Марком Босничем та румуном Адріаном Муту через допінгові скандали.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(73)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 10
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
PUMA
Надеюсь, что  Челси не выплатил ещё полную сумму ФК крысе за трансфер. 
Перець
Та і пох в Шахтар назад візьмуть
Serhii P.
Мудик - малограмотний дебіл. Залишиться на кілька років без клубу та без футболу. А після цього дорога у ТОП чемпіонати Європи йому буде закрита.
Dinamo-fan
Челсі тільки виграє якщо проба Б підтвердиться. Вони зможуть розірвати контракт з Мудриком та зєкономити на платні за наступні 6 років контракту. Мудрик не заслуговував на той котракт, який він підписав   
Олександр
Десь мілліонів 20 проплатили вже за мудрика з 70 .бо контракт був на 8 років і платився поступово .Але це також великі гроші .20 млн ні за що.а зарплатню 150 тисяч на тиждень він більш ніколи не отримає через 2 або 3 роки діскваліфікації
Harun Bakircioğlu
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил