«Я не повинен так робити». Анчелотті розповів про своє ставлення до Мбаппе
Наставник мадридського «Реала» прокоментував гру французького футболіста
4 грудня у матчі 19-го туру зійшлися «Атлетік» (Більбао) та «Реал» (Мадрид). Господарі перемогли з рахунком 2:1.
У цьому поєдинку лідер мадридського клубу Кіліан Мбаппе не реалізував пенальті та зіткнувся з критикою на свою адресу. Наставник «Реала» Карло Анчелотті прокоментував невдалу гру француза:
«Я не збираюся оцінювати гру футболіста на основі пенальті. Я не повинен так робити. Іноді ти забиваєш, іноді – ні. Мбаппе розчарований невдачею, але ми продовжуємо рухатися далі. Гравці роблять помилки у футболі, і нічого страшного в цьому немає.
Ми маємо дозволити Кіліану адаптуватися до чемпіонату. Він забив багато голів і робитиме все, щоб покращити свою гру. Він часто бере на себе відповідальність, але іноді йому не щастить», – підсумував Анчелотті.
Раніше повідомлялося, що іспанські журналісти розкритикували Мбаппе через незабитий пенальті.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Данило Голуб отримає статус вільного агента
Майкл Хантер брутально нокаутував британця Елі Франкема у четвертому раунді