Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Легка атлетика
| Оновлено 19 грудня 2024, 03:28
345
0

САЛАДУХА: «Сподіваємося, що Бех-Романчук повернеться у сектор для стрибків»

Ольга Саладуха розповіла про конкуренцію

| Оновлено 19 грудня 2024, 03:28
345
0
САЛАДУХА: «Сподіваємося, що Бех-Романчук повернеться у сектор для стрибків»
Getty Images/Global Images Ukraine. Марина Бех-Романчук

Президентка Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха поділилась думками про конкуренцію в жіночому потрійному стрибку.

– Зараз у спорт повернулися ще дві перспективні стрибунки – Анна Красуцька та Ольга Корсун. Але сподіваємося, що й Марина відновиться та повернеться в сектор стрибків і ми ще всі разом порадіємо її олімпійській медалі в Лос-Анджелесі.

– Коли ви займалися, скільки було конкуренток у секторі для стрибків?

– Потрійний стрибок – це дуже важкий вид легкої атлетики, оскільки відбувається величезне навантаження на коліна та спину. У 2015 році я зазнала травми хребта, яка мене дуже турбувала – не могла навіть нормально ходити, не те щоб стрибати. Але все ж таки вийшла в сектор на чемпіонаті світу, під епідуральною анестезією. На знеболювальних, але стрибала.

Цей вид легкої атлетики ніколи не збирав багато людей в секторі, а особливо – дівчат. Нас завжди було 12-15 спортсменок на дорослому чемпіонаті України, і часом навіть 3-4 легкоатлетки виконували олімпійський норматив. Тож конкуренція була.

Крім того, в Україні міцні традиції в потрійному стрибку. Це й Інесса Кравець, і Олена Говорова, і я, і Марина Бех-Романчук. Нагадаю, що цей вид багато років був заборонений – лише у 1992 році його дозволили для жінок, тому, звичайно, він і не збирає так багато прихильниць. І потрібно бути дуже технічним у виконанні, щоб не було травм, – сказала Ольга.

Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ВІДЕО. Робоча група УАФ перевіряла арену, де Україна прийме Швецію
Футбол | 16 сiчня 2026, 05:04 1
ВІДЕО. Робоча група УАФ перевіряла арену, де Україна прийме Швецію

Гра плей-оф кваліфікації ЧС-2026 пройде у Валенсії на арені клубу Леванте

Талановитий вінгер повернеться в Динамо і може зіграти на новій позиції
Футбол | 15 сiчня 2026, 08:08 0
Талановитий вінгер повернеться в Динамо і може зіграти на новій позиції

Головний тренер Ігор Костюк може відправити Андрія Маткевича на правий фланг захисту

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.