| Оновлено 28 жовтня 2024, 21:18
612
4

Лунін не виручив, Довбик без моментів та нереалізований шанс Мудрика

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

612
4
Getty Images/Global Images Ukraine

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Повний матч Миколенка

«Евертон» вдома розділив очки із «Фулхемом» – 1:1.

«Іриски» змогли врятуватися від поразки в компенсований до матчу час.

Віталій Миколенко відіграв повний поєдинок. Український захисник провів не дуже вдалий матч для себе в захисті. На лівому фланзі оборони Віталій дуже багато дозволяв візаві. Звідти приходили небезпечні моменти.

На початку гри технічний брак Миколенка призвів до моменту біля воріт «Евертона». Віталій невдало обробив м'яч біля власного штрафного майданчика. Адама Траоре пробивав зі зручної позиції, але Джордан Пікфорд впорався з ударом іспанського півзахисника.

Колишній оборонець «Динамо» міг записати у свій актив асист. Після подачі українця Двайт Макніл пробивав головою зі зручної позиції, але удар прийшовся по центру воріт, що врятувало гостей від пропущеного голу.

Під кінець матчу Миколенко запам'ятався ще одною фланговою передачею. Цього разу Віталій знайшов навісом Бету. Португальцю не вистачило зовсім трішки, щоб забити гол.

«Евертон» із 9-ма очками на 16-му місці

Втрачений шанс Мудрика

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

«Челсі» вдома переграв «Ньюкасл» – 2:1.

У першому таймі команди обмінялися забитими голами. На початку другого тайму «сині» забили переможний гол.

Михайло Мудрик з’явився на полі на 67-й хвилині хвилині, коли його команді потрібно було освіжити сили та утримати переможний рахунок.

Наприкінці матчу український вінгер мав шанс зняти всі питання про переможця гри. Мудрик отримав м'яч від партнера у штрафному майданчику «сорок». Михайло мав можливість підготувати удар та прицілитися, але пробив не дуже вдало метрів із 10-11 прямо у воротаря суперника.

«Челсі» перебуває на 5-му місці із 17-ма очками.

Помилки Забарного

«Борнмут» зіграв в гостях унічию з «Астон Віллою» – 1:1.

«Вишні» змогли зрівняти рахунок на 6-й доданій до матчу хвилині гри.

Ілля Забарний відіграв повний матч. Український оборонець не завжди справлявся зі своїми обов'язками.

На старті гри від Забарного втік Оллі Воткінс. Після скидки англійського форварда Морган Роджерс пробачив гостей..

За декілька хвилин Ілля зіграв неуважно у власному штрафному майданчику. Колишній динамівець не зміг вибити м'яч, влучивши у партнера. Юрі Тілеманс небезпечно пробивав із меж штрафного майданчика, але не зміг переграти воротаря «вишень».

Наприкінці матчу Забарний залишив без опіки того ж Воткінса. Оллі створив зручний момент Джону Дурану. Колумбійський легіонер не зміг влучити у дальній кут.

У випадку із пропущеним голом вини Іллі немає. Він намагався врятувати ситуацію, але не зміг вибити м'яч із воріт.

«Борнмут» набрав 12 очок та перебуває на 11-му місці АПЛ.

Лунін пропустив 4 голи

«Реал» вдома був розгромлений «Барселоною» – 0:4.

Всі свої голи каталонці забили у другому таймі.

Андрій Лунін захищав ворота «вершкових». Жодної провини у пропущених м'ячах українського воротаря немає. Андрій не зміг виручити свою команду.

На старті поєдинку Ламін Ямал вийшов на ворота «Реала». Зірковий іспанець сподівався, що Лунін буде гадати, та хотів верхом переправити м'яч у ворота. Андрій залишився на місці та легко заволодів м'ячем.

В середині першого тайму Педрі перевірив Луніна дальнім ударом. Андрій впорався, але відбив м'яч перед собою. Захисники «Реала» змогли «загасити» ситуацію, вибивши м'яч на кутовий.

На початку другого тайму Ямал хотів заскочити Луніна зненацька, коли пробивав по воротах майже із середини поля. Удар у вінгера »Барселони» не вийшов. Воротар «Реала» спокійно забрав м'яч.

У епізоді із першим голом Лунін міг би виручити. Роберт Левандовськи пробив із лінії штрафного у кут. Андрію не вистачило реакції, щоб відбити удар. Роберт пробивав із-за меж штрафного майданчика, не у самий кут та удар був несильним.

У випадку із третім голом також можуть бути питання до Луніна. Ямал пробивав у ближній воротарський кут. Удар був сильний, але воротар рівня «Реала» має відбивати такі удари.

Лунін не виручив у випадках із двома голами. Але головна причина розгромної поразки – оборона «Реала». Центр захисту просто провалив матч.

«Реал» набрав 24 очки та перебуває на 2-му місці в турнірній таблиці.

Довбик на голодному пайку

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

«Рома» в гостях розгромно поступилася «Фіорентині» – 1:5.

Перший тайму завершився перемогою «фіалок» – 3:1, а після перерви господарі довели справу до розгрому.

Артем Довбик вийшов у старті та провів на полі повний поєдинок. Український нападник не мав жодного моменту за матч. Артем виглядав відрізаним від власного півзахисту. Довбик не зустрічався із м'ячем у штрафному майданчику суперника. Нав'язував боротьбу, чіплявся за м'ячі, але ефективності дій від Артема не було ніякої. «Рома» провалила матч. Гра пройшла під повним домінуванням «Фіорентини».

У турнірній таблиці «Рома» перебуває на 11-му місці із 10-ма очками.

Зінченко та Ярмолюк у запасі

«Жирона» поступилася в гостях «Лас-Пальмасу» – 0:1. Віктор Циганков не потрапив до заявки на гру через травму.

«Дженоа» розгромно поступився в гостях «Лаціо» – 0:3. Руслан Маліновський продовжує заліковувати травму гомілки, тому участі у грі не брав.

«Арсенал» розписав нічию із «Ліверпулем» – 2:2. Олександр Зінченко спостерігав за грою із лави запасних.

«Брентфорд» переміг вдома «Іпсвіч» 4:3. Єгор Ярмолюк провів весь поєдинок на лаві для запасних.