«Потрібно було забити швидкий м'яч». Суханов – про гру з Карпатами

У матчі 11-го туру Оболонь поступилася львів'янам

169
0
ФК Оболонь. Сергій Суханов

У матчі 11-го туру УПЛ київська «Оболонь» поступилася львівським «Карпатам» (0:1).

Нападник «Оболоні» Сергій Суханов прокоментував гру та свої дії на полі.

«Прикро програвати такий матч. Кажуть, що нам щось не вдавалося в першому таймі. Після перерви головний тренер підказав нам, що робити. На другий тайм ми вийшли більш зарядженими, але не змогли забити. Прикро, що не реалізовуємо такі моменти, які створюємо. Треба над цим працювати.

План на гру полягав у тому, щоб забити швидкий гол, але, як бачите, пропустили. Ми помилялися в простих ситуаціях і втрачали м’ячі необдумано. Не знаю, як ще це сказати. У нас багато чого не виходило в простих моментах, те, що ми планували, не виконали у першому таймі.

Звісно, ніхто не збирається здаватися. Я ще раз повторюю: ми будемо всі разом вибиратися з цієї ями. Ми в це віримо. Десь не за горами прийдуть до нас результати. Буде свято на нашій стороні, як то кажуть», – прокоментував Суханов.