Світовий тур шорт-треку. Ванет Ваут виграв 1500 метрів, жовта картка Гандею

Триває перший етап Світового туру шорт-треку

65
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Єнс ванет Ваут

Нідерландський спортсмен Єнс ванет Ваут переміг на дистанції 1000 метрів на першому етапі Світового туру шорт-треку 2024/25, який проходить у канадському Монреалі.

У фіналі ванет Ваут довгий час йшов другим, за латишем Робертсом Крузбергсом, але за чотири кола до фінішу зміг його випередити та довів забіг до своєї перемоги. Крузбергс фінішував другим, а третім став польський спортсмен Міхал Невінскі, який на останніх колах виграв боротьбу за подіум в італійця П'єтро Сігеля.

Лідер збірної України Олег Гандей дійшов до чвертьфіналу, де вів боротьбу за вихід у півфінал і був близький до цього, але впав після зіткнення з канадцем Жорданом П'єр-Жилем. Рефері Харолд Янссен після перегляду VAR дав Гандею жовту картку за два порушення в одному забігу. У підсумку найкращим з українців став Ростислав Леонтенко, 47-й у підсумковій класифікації, Ярослав Морозов – 62-й.