Як Динамо вирвало нічию у Шахтаря та залишилось на +6. Ключова статистика

Статистика та ключові моменти українського дербі

911
1
Upl ua. Динамо-Шахтар

У ключовому матчі 11-го туру УПЛ київське «Динамо» та донецький «Шахтар» розійшлися нічиєю – 1:1. Напруга на стадіоні імені Валерія Лобановського відчувалась із перших хвилин, коли команди вступили в жорстке протистояння. Вболівальники стали свідками численних порушень та попереджень, а «Динамо» змогло вирвати нічию на останніх хвилинах, зберігши лідерство з перевагою у шість очок над своїм головним суперником.

Ключові моменти матчу

– Артем Бондаренко відкрив рахунок на 48-й хвилині, вдало зігравши на добиванні після кутового.

– На 60-й хвилині Дмитро Криськів залишив «Шахтар» у меншості, отримавши червону картку за грубий фол на Біловарі в центрі поля.

– Олександр Караваєв зрівняв рахунок на 87-й хвилині, замкнувши подачу Владислава Дубінчака з лівого флангу.

Статистика матчу

Гра відзначилась інтенсивністю та рівністю, а також жорсткою боротьбою на полі:

• Володіння м’ячем: 51% («Динамо») – 49% («Шахтар»)
  • Удари: 14 («Динамо») – 17 («Шахтар»)
  • Удари в площину: 3 («Динамо») – 5 («Шахтар»)
  • Заблоковані удари: 3 («Динамо») – 4 («Шахтар»)
  • Кутові: 6 – 6
  • Офсайди: 1 – 0
  • Підкати: 6 («Динамо») – 3 («Шахтар»)
  • Порушення: 9 – 10
  • Жовті картки: 1 – 3
  • Червоні картки: 0 – 1

Нічия в цьому напруженому поєдинку лише підкреслила запеклу боротьбу між двома грандами українського футболу. Гра відзначалася не лише гострими моментами, а й великою кількістю порушень – у сумі 19, що відображає високий рівень напруги на полі. Цей результат дозволив «Динамо» зміцнити своє лідерство в турнірній таблиці з відривом у +6 очок від «Шахтаря». У наступному турі «Динамо» зустрінеться з «Інгульцем», а «Шахтар» боротиметься за перемогу з «Чорноморцем».