| Оновлено 27 жовтня 2024, 23:50
3027
4

Божевільний трилер! Інтер та Ювентус влаштували шоу на 8 голів в Італії

Матч 9-го туру Серії А 2024/24 завершився з рахунком 4:4, Йилдиз врятував туринців

3027
4

27 жовтня пройшов матч 9-го туру Серії А 2024/25 між командами Інтер та Ювентус.

Поєдинок відбувся на стадіоні Сан-Сіро у Мілані. Гра завершилась із рахунком 4:4.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Колективи влаштували справжній трилер. Вже у 1-му таймі вони на двох забили 5 голів, господарі тоді перемагали. На старті другої 45-хвилинки Інтер подвоїв перевагу, але туринцям вдалося відігратися завдяки дублю Кенана Йилдиза (71, 82), який вийшов на поле лише на 61-й.

У гостей ще по одному м'ячу оформили Душан Влахович та Тімоті Веа. У міланського клубу голи забили Петро Зеліньскі (дубль із пенальті), Генріх Мхітарян та Дензел Дюмфріс.

Після 9 турів Інтер із 18 очками посідає друге місце у таблиці чемпіонату Італії. У Ювентуса 17 набраних пунктів та третій рядок. У лідера Наполі 22 бали.

Серія А 2024/25. 9-й тур, 27 жовтня

Інтер Мілан – Ювентус – 4:4

Голи: Зеліньскі, 15 (пен.), 37 (пен.), Мхітарян, 35, Дюмфріс, 53 – Влахович, 20, Веа, 27, Йилдиз, 71, 82

Інтер: Зоммер, Бастоні, де Врей, Павар (Біссек, 63), Дімарко (Дарміан, 77), Дюмфріс, Мхітарян, Зеліньскі (Фраттезі, 63), Барелла, Мартінес, Тюрам (Таремі, 87).

Ювентус: Ді Грегоріо, Кабаль, Даніло (Гатті, 77), Калулу, Камб'язо, Локателлі, Маккенні (Тюрам, 83), Веа (Йилдиз, 62), Фаджолі (Савона, 61), Франсішку Консейсау, Влахович (Мбангула, 77).

Попередження: Даніло (52), Павар (59), Дюмфріс (75).