Брентфорд – Іпсвіч – 4:3. Гол на останній хвилині. Відео голів та огляд

У матчі 9-го туру АПЛ команди видали шалену гру

318
0

26 жовтня у 9-му турі АПЛ матч між «Брентфордом» та «Іпсвічем» завершився з неймовірним результатом.

У першому таймі вболівальники побачили аж чотири голи. На 28-й хвилині Семмі Смодич вивів «Іпсвіч» уперед, а через три хвилини Джордж Херст подвоїв перевагу гостей.

Однак на перерву команди йшли за нічийного рахунку. Спочатку Йоан Вісса на 44-й хвилині зробив рахунок 1:2, а в компенсований арбітром час автогол Гаррісона Кларка зрівняв цифри на табло — 2:2.

У другому таймі Бріан Мбемо вивів «Брентфорд» уперед, реалізувавши пенальті. На 69-й хвилині ситуація для «Іпсвіча» погіршилася ще більше, коли автор автоголу отримав другу жовту картку та був вилучений з поля.

Попри гру в меншості, «Іпсвіч» зумів забити, а потім пропустити. Спочатку Ліам Делап зрівняв рахунок, а вже на останній хвилині Мбемо вирвав для господарів перемогу.

АПЛ, 9-й тур, 26 жовтня

«Брентфорд» — «Іпсвіч» – 4:3

Голи: Вісса, 44, Кларк, 45+1 (автогол), Мбемо, 51 (пен), 90+6 — Смодич, 28, Херст, 31, Делап, 86