ПЯТЕНКО: «Прикро, що ми не втримали переможний рахунок»

Тренер жіночої збірної України підбив підсумки нічийної гри з Туреччиною

655
0
УАФ. Володимир Пятенко

25 жовтня стартували матчі першого раунду кваліфікації на чемпіонат Європи-2025 з футболу серед жінок.

Жіноча збірна України провела дуель з національною командою Туреччини в місті Стамбул.

Спортсменки сильнішого не виявили, фінальний результат 1:1. Єдиний м'яч за синьо-жовтих забила Дар'я Апанащенко.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Головний тренер жіночої збірної України Володимир Пятенко висловився щодо нічийного результату в матчі з Туреччиною.

«Були два різні тайми. У першому мої підопічні повністю виконали план на гру — частіше контролювали м’яч, нестандартно діяли на флангах, добре на підбираннях. Важливо, що територіальну перевагу вдалося матеріалізувати в забитий м’яч.

Не виключено, що дівчата передчасно повірили, що можуть узяти гору без особливих зусиль. Після перерви нам уже бракувало концентрації, чіткої підстраховки, чим і скористалися господарки, вирівнявши становище. Ще були напівмоменти, але обидві команди їх не реалізували. Прикро, що ми не втримали переможний рахунок, тепер будемо відштовхуватися від того, що маємо.

Важливо, що обійшлося без серйозних пошкоджень, і в матчі-відповіді, який відбудеться у столиці Молдови 29 жовтня, можна буде розраховувати на всіх ключових гравчинь.

Сьогодні ми вирушаємо зі Стамбула до Кишинева, де ввечері вже заплановане тренування», – сказав Пятенко.

Матч-відповідь відбудеться 29-го жовтня на стадіоні «Зімбру» (Молдова).

ФОТО. ДІВЧИНА ДНЯ. Українська дружина Войцеха Щенсни. Вона – космос
Футбол | 28 жовтня 2024, 05:05 1

Сьогодні познайомимося ближче з Мариною Луценко – дружиною польського голкіпера Барселони

Вдала заміна. Динамо вирвало нічию наприкінці матчу проти Шахтаря
Футбол | 27 жовтня 2024, 19:54 353

Кияни грали в більшості і в результаті не дозволили конкуренту скоротити розрив у турнірній таблиці