Перша ліга. Нічия у Чернівцях, перемога Металіста 1925

26 жовтня відбулися матчі 14-го туру Першої ліги України

1376
2

26 жовтня відбулися два матчі 14 туру Першої ліги України.

У Чернівцях місцева «Буковина» приймала «Епіцентр» – матч закінчився з рахунком 1:1.

На 48-й хвилині господарі залишилися в меншості – форвард Максим Гірний отримав другу жовту картку. На цьому пригоди «Буковини» не закінчилися і через хвилину захисник команди Шинкаренко забив у свої ворота. На 67-й хвилині господарі зуміли відігратися завдяки забитому м'ячу Безуглого.

В іншому матчі цього туру зустрілися «Діназ Вишгород» та «Металіст 1925». Гості перемогли з рахунком 2:0.

У першому таймі Арі Моура відкрив рахунок – сталося це на 45-й хвилині. А вже на початку другого (52 хвилина) Борячук встановив остаточний рахунок.