25-го жовня відбулися 3 матчі 14-го туру футбольної першості України

485
1
ПФЛ

У Сумах місцева «Вікторія» зустрічалася із «Полтавою». Вже на 3-й хвилині Максим Чеглов вивів господарів уперед. Ця перевага мала б допомогти гравцям «Вікторії» психологічно, але вже до середини тайму гравці «Полтави» вирівняли ситуацію на футбольному полі. На 35-й хвилині Дмитро Плахтир забив за гостей – 1:1. А наприкінці матчу Дмитро Щербак реалізував пенальті і вирвав перемогу для «Полтави» – 1:2.

Відрадно, що попри фінансові проблеми «Маріуполя» команда продовжує брати участь у Першій лізі України. У Запоріжжі команда поступилася місцевому «Металургу» з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Володимир Близнюк на 23-й хвилині.

Гравці кременчуцького «Кременя» поступилися розгромно ФК «Кудрівка». Останні з 42-ї хвилини грали в меншості після вилучення Данила Тузенка. «Кудрівка» виграла гру з рахунком 0:3. За гостей забивали Микита Тепляков, Олексій Литовченко та Іван Мамросенко.