Твенте – Лаціо – 0:2. 37-річний Педро допоміг перемогти. Відео голів

Дивіться відеоогляд матчу 3-го туру Ліги Європи

137
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Твенте – Лаціо

У третьому турі Ліги Європи зустрілися нідерландський «Твенте» та італійський «Лаціо». Матч відбувся 24 жовтня на стадіоні «Гролс Весте» та закінчився перемогою гостей з рахунком 2:0.

Усі плани «Твенте» довелося коригувати вже на 11-й хвилині – воротар команди Уннершталль заробив пряму червону за фол на супернику. Після цього господарі мало володіли м'ячем та намагалися грати на контратаках.

«Лаціо» скористався більшістю та впевнено довів справу до перемоги – 2:0. На 35-й хвилині відкрив рахунок колишній гравець «Барселони» Педро, а на 87-й крапку в матчі поставив Ісаксен.

«Лаціо» має стовідсотковий показник у турнірі – 9 балів із 9 можливих і перше місце у турнірній таблиці. «Твенте» поки не може здобути свою першу перемогу у Лізі Європи – 2 бали та 28 місце.