Навіщо Михавко чіпляв італійця? Екс-арбітр ФІФА прокоментував пенальті

Мирослав Ступар розповів про головний епізод матчу між Ромою та Динамо

15758
4

Відомий в минулому арбітр ФІФА, а нині авторитетний експерт Мирослав Ступар ексклюзивно для Sport.ua прокоментував ігровий епізод на 22 хвилині поєдинку Ліги Європи між «Ромою» та «Динамо» (1:0), який закінчився призначенням пенальті у ворота киян:

«Поточний сезон надовго запам'ятається стоперу динамівців Тарасу Михавку, який вже двічі відзначався автоголами. Все ж, цьому можна знайти виправдання: рикошет, нещасний випадок.

Але вчинок Михавка на 22-й хвилині в матчі з «Ромою» мені незрозумілий. Гравець господарів Томмазо Бальданці прокинув собі на хід м'яч до штрафного майданчика, ніякої загрози, там вистачає київських футболістів. Але Михавко чомусь тримав італійця за футболку.

Арбітр знаходився поруч й справедливо призначив пенальті. Думаю не тільки в мене склалося враження, що киянин порушував правила спеціально.
Саме завдяки цьому порушенню Артем Довбик вивів «Рому» вперед, реалізувавши 11-метровий».