Червона картка для Моуріньо. Ман Юнайтед знову не виграв у Лізі Європи

«Червоні дияволи» зіграли унічию з «Фенербахче»

1022
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Фенербахче – Манчестер Юнайтед

Сьогодні, 24 жовтня, відбувся матч 3-го туру основного етапу Ліги Європи 2024/25.

У Стамбулі турецький «Фенербахче» зіграв проти «Манчестер Юнайтед». Матч завершився унічию 1:1. Дияволи першими відкрили рахунок – на 15-й хвилині забив Еріксен. Відігралися господарі на початку другого тайму зусиллями Ен-Несірі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Матч запам'ятався червоною карткою наставника «Фенербахче» Жозе Моуріньо, який був вилучений на 58-й хвилині матчу за суперечку з арбітром. Зазначимо, що Жозе колись тренував «МЮ».

«Червоні дияволи» зіграли третю нічию на старті ЛЄ, у них три очки. У підопічних Моуріньо – 5.

Наступний матч в ЛЄ «МЮ» зіграє проти клубу «ПАОК» 7 листопада, у цей же день гратимуть АЗ – «Фенербахче».