ВІДЕО. Відхопив двічі. Голкіпер збірної України пропустив між ніг у ЛЧ

Фейєнорд у першому таймі двічі забив Бенфіці, ворота якої захищає Трубін

4004
1

23 жовтня проходить матч 3-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Бенфіка та Фейєнорд.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок проходить на стадіоні Ештадіу да Луж у Лісабоні. Час початку зустрічі – 22:00 за Києвом.

У першому таймі гості несподівано двічі вразили ворота лісабонського клубу, який вважався фаворитом протистояння.

За орлів із першої хвилини грає український голкіпер Анатолій Трубін. Другий м'яч він пропустив поміж ніг.

За Фейєнорд відзначилися Аясе Уеда та Антоні Міламбо.

❗️ ВІДЕО. Відхопив двічі. Голкіпер збірної України пропустив між ніг у ЛЧ

(29)

Вдала заміна. Динамо вирвало нічию наприкінці матчу проти Шахтаря
Футбол | 27 жовтня 2024, 19:54 363

Кияни грали в більшості і в результаті не дозволили конкуренту скоротити розрив у турнірній таблиці

ФОТО. Усик зібрався до Ньюкасла? Боксер заінтригував англійських фанатів
Бокс | 28 жовтня 2024, 13:26 0

Український боксер зробив фото з футболкою клубу АПЛ

Коментарі 1
Iigor6583
Даніїл Огарков написав цей матеріал. Що це за даніїли, альони, наташі... це ж козломорді імена. А хто їх носить, це прихвостні рашизму, так звані ждуни. Вони гадять державі, це колаборанти.  Бачите, який заголовок написав цей даніїл: Відхопив двічі. Голкіпер збірної України пропустив між ніг у ЛЧ.  Йому потрібно було показати, що це воротар збірної України, принизити Трубіна, ну і Україну тут згадати. Ще треба було в кінці  добавити : ХА, ХА, ХА, ХА.... Ось такі писаки сидять на спорт.ua, це брати колоборантів з "страни.ua", ,які постійно гадили Україні, а після 24.02.22 втекли до кацапстану і звідти вкидають путінсько-рашистські фекалії в сторону України. Цю нечисть потрібно випалювати каленим залізом разом з х@йловським, рашистським, нацистським бидлом.