Шахтарю буде непросто. Інтер вирвав на останніх хвилинах перемогу

23-го жовтня выдбувся матч 3-го туру Ліги чемпіонів

1236
4

23-го жовтня на Стад де Суїсс у Берні зустрічалися швейцарський Янг Бойз та італійській Інтер у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів.

Майбутній суперник донецького Шахтаря виявився міцним горішком, навіть для чемпіона Італії.

У першому таймі гра була повністю за швейцарцями. Футболісти Янг Бойз завдали 12 ударів по воротах Зоммера. Що ж стосується гравців Інтера, то активності з їхнього боку було значно менше. Вони всього тричі намагалися пробити фон Бальмоса, але голкіперу жовто-чорних лише одного разу треба було вступати у гру.

Другий тайм розпочався із жахливої помилки захисника «Янг Бойз» Жауена Хаджамі. Він у карному майданчику завалив Дензела Дюмфріса. Арбітр призначив пенальті, а от Арнаутович його не реалізував.

На 60-й хвилині вже швейцарці мали відкривати рахунок. Жоель Монтейра, обвівши двох гравців у штрафному «Інтера», сильно пробив – Зоммера врятувала лише стійка.

Залишок часу пройшов під контролем господарів поля. Вони діяли гостріше в атаці і раз по раз створювали неприємності Зоммеру.

Та на останніх хвилинах захисники швейцарців проспали у власному карному майданчику Маркуса Тюрама, який замкнув передачу Лаутаро Мартінеса – 0:1.

Ліга чемпіонів. 23 жовтня. 3-й тур

«Янг Бойз» – «Інтер Мілан» – 0:1

«Янг Бойз»: фон Бальмос, Блум, (Атакаме, 86) Лаупер, Беніто, Хаджам, Лакоми, (Елія, 77) Угринич, Віржиньюс, (Коллі, 59), Імері, (Малеш, 59), Монтейро, Ганвула (Іттен, 86)

«Інтер»: Зоммер, Павар, (Бастоні, 76), Де Врей, Бісек, Дюмфріс, Фраттезі, Барелла, Мхітарян, (Зелінськи, 61), Карлос Аугусто, (Дімарко, 54) Таремі, (Тюрам, 76), Арнаутович, (Мартінес, 61)

Гол: Тюрам, 90+3

Арнаутович, 48 (нереалізований пенальті).

Попередження: Хаджам, 33, Монтейро, 35, Імері, 37, Малеш, 82 – Дюмфріс, 35, Дімарко, 88.