Гол на останніх хвилинах. Штутгарт вирвав перемогу у Ювентуса

Італійська команда не змогла вистояти у меншості

603
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ювентус – Штутгарт

22 жовтня в Турині (Італія) відбувся матч 3-го туру Ліги чемпіонів, у якому зіграли італійський «Ювентус» та німецький «Штутгарт». Матч завершився з рахунком 1:0 на користь гостей.

Туринський клуб повністю віддав ініціативу супернику і практично не загрожував чужим воротам. «Штутгарт» грав краще, завдав більше ударів і мав кілька нагод відзначитися забитим м'ячем.

На 48 хвилині гості вийшли вперед завдяки результативному удару Ундава, однак арбітр невдовзі скасував м'яч через гру рукою під час атаки. На 84 хвилині захисник туринців Данілу був вилучений з поля – сфолив у штрафному майданчику і отримав другу жовту. Бити пенальті вирішив півзахисник Штутгарта Мійо, проте його удар відбив Перін.

Постійні атаки і активна гра гостей таки принесли свої плоди – на 90+2 хвилині Туре, який вийшов на заміну, переграв воротаря суперників.

«Штутгарт» набрав 4 бали та піднявся на 16 місце; «Ювентус» вперше програв у цьому сезоні Ліги чемпіонів і з 6 очками займає 11 позицію.