СІМЕОНЕ: «Ліга чемпіонів – складний турнір»

Тренер мадридського «Атлетіко» підбив підсумки матчу проти «Лілля»

308
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Дієго Сімеоне

23 жовтня в рамках третього туру Ліги чемпіонів іспанський «Атлетико» протистояв французькому «Ліллю».

На стадіоні «Метрополітано» у Мадриді «Лілль» створив камбек і закінчив поєдинок впевненою перемогою – 3:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Тренер мадридського «Атлетико» Дієго Сімеоне підбив підсумки дуелі проти французького «Лілля»:

«Команда провела відмінний перший тайм, один із найкращих у сезоні, але така жорстока конкуренція. Якщо ви не забиваєте голи, ви вилітаєте з гри. «Лілль» мав три моменти, і вони всі їх реалізували. Ліга чемпіонів – складний турнір, ми переживаємо нелегкі часи, а далі на нас чекає важка гра з «ПСЖ» у гостях».

Воротар «Атлетіко» Ян Облак:

«Ми мали перемогти сьогодні, але не зробили цього. Звичайно, попереду ще багато ігор, і ми впевнені, що зможемо добре виступити, але ми також говорили про це після минулої гри з «Бенфікою», в якій програли. Ми повинні тримати удар – настав час відіграватися».

Нападник «Атлетіко», а також автор єдиного забитого м'яча команди, Хуліан Альварес:

«Ми мали чудовий перший тайм, але нам не вистачило ефективності після створення безлічі гольових моментів. У Лізі чемпіонів, якщо ви не реалізуєте своїх шансів, ви за це заплатите, тому що всі суперники дуже сильні».