22 жовтня о 23:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

22 жовтня о 23:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Попередженні у Шахтаря

Помічник головного тренера Шахтаря Маріо Станич отримує жовту картку у технічній зоні команди.

22 жовтня о 23:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
79’

Гравці Шахтаря провели масовану атаку з декількома спробами пробити, які були заблоковані.

22 жовтня о 23:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

Нереалізований пенальті

Різник виграв дуель у Троссарда! Голкіпер відбив м'яч ногами.

22 жовтня о 23:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

Пенальті для Арсенала – Бондар зіграв рукою.

75’

Арбітр звертається до ВАР.

22 жовтня о 23:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Бондар грає дуже жорстко проти Троссарда – буде кутовий для Арсенала.

22 жовтня о 23:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

Володіння м'ячем – 59:41 на користь Арсеналу.

22 жовтня о 23:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

Льюїс-Скеллі замість Калафьорі.

22 жовтня о 23:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
70’

Схоже, своє вже відіграв Калафьорі.

22 жовтня о 23:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

Замена у Арсенала

Стерлінг замість Жезуса.

22 жовтня о 23:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
66’

Педріньйо показав себе фолом проти Вайта.

22 жовтня о 23:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

Заміни у Шахтаря

Кевін замість Сікана та Педріньйо заміст Зубкова.

22 жовтня о 23:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

Зубков виконав просту навісну передачу з кута поля.

60’

Крос від Мартінеллі – захист Шахтаря працює спокійно та надійно.

22 жовтня о 23:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
59’

Гравці Шахтаря трошки активізувалися та атакують вже більше хвилини.

22 жовтня о 23:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

Захисник блокує удар Егіналду – далі Рая м'яч забирає.

22 жовтня о 23:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Троссард пробив з-за меж штрафної площини у ближній кут воріт Шахтаря – трошки невлучно.

22 жовтня о 23:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Різник забирає м'яч після навісу від лівого кутового прапорця.

54’

Момент у Арсенала

Різник рятує Шахтар після небезпечного удару Мартінеллі – буде кутовий.

22 жовтня о 23:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

Різник був змушений вступати у гру та діяти як захисник. Відбилися гірники.

22 жовтня о 23:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

Тепер м'яч за межі поля пустив Зубков, намагаючись виконати розрізну передачу на вихід Егіналду.

22 жовтня о 23:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Небезпечний простріл від Жезуса – без адресата виявився пас. Ще й м'яч вийшов за межі поля.

22 жовтня о 23:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

Троссард з лінії вратарського майданчика пробив головою невлучно – було небезпечно.

22 жовтня о 23:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Меріно замість Вайта.

Другий тайм розпочався

22 жовтня о 22:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

22 жовтня о 22:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

22 жовтня о 22:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +1

Захист Шахтаря блокує удар Жезуса.

45’

Додана 1 хвилина.

44’

Різник ногою відбиває м'яч після низового удару у виконанні Жезуса – дуже небезпечно.

22 жовтня о 22:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

Загальний малюнок гри не міняється.

22 жовтня о 22:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

Жезус зміг перевести м'яч у центр штрафної площини на Гаверца – той не забив, а мав би, бо його на трошки випередив Матвієнко та вибив м'яч у поле.

22 жовтня о 22:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Рая у грі після чи то навісу, чи то ударі у виконанні Зубкова з правого флангу.

22 жовтня о 22:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Гірники намагаються щось організувати у відповідь, але м'яч надовго втримати не можуть.

22 жовтня о 22:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Каноніри продовжують володіти м'ячем та тиснуть на захист Шахтаря.

22 жовтня о 22:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

Вайт отримав жовту картку за затримку руками гравця Шахтаря. Відкладений фол.

22 жовтня о 22:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
32’

Небезпечний простріл від Райса з лівого флангу – Різник вдало діє на перехопленні.

22 жовтня о 22:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

УЄФА дає гол як автогол Різника!

22 жовтня о 22:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
29’

ГОООЛ! 1:0!

Мартінеллі – 1:0! Мартінеллі з лівого флангу війшов до штрафної площини та з другої спроби пробив у ближній кут. М'яч влучив у стінку, а потім від ноги Різника залетів за лінію воріт.

22 жовтня о 22:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Арсенальці продовжують атакувати.

22 жовтня о 22:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Удари у матчі – 5:1 на користь лондонців.

22 жовтня о 22:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Різник спокійно ловить м'яч після удару Калафьорі – перший у матчі удар у площину воріт.

22 жовтня о 22:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Троссард не влучає у площину воріт з гострого кута після прострілу від Мартінеллі.

22 жовтня о 22:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
21’

Райс не влучив у площину воріт Шахтаря ударом з-за меж штрафної площини.

22 жовтня о 22:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Троссард грає рукою у центрі поля – перервана потенційно небезпечна атака господарів.

22 жовтня о 22:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Крос з правого флангу від Коноплі – захист лондонців зіграв надійно та холоднокровно.

22 жовтня о 22:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

Гірники розіграли кутовий, але без бажаного загострення.

16’

Габріел приймає на себе м'яч після удару від Егіналду – буде кутовий. Перший для Шахтаря у матчі.

22 жовтня о 22:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
16’

Мартінеллі зробив крос на Гаверца – того випередили захисники Шахтаря.

22 жовтня о 22:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Якщо вірити статистиці, то володіння м'ячем – 78:22 на користь Арсеналу.

22 жовтня о 22:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Гравці Арсеналу собі не зраджують – йдуть вперед, маючі велику територіальну перевагу.

22 жовтня о 22:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

Спроба Жезуса війти до штрафної площини дончан – Криськів зіграв надійно.

11’

Лондонці продовжують домінувати та тиснуть на оборону гірників.

22 жовтня о 22:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
9’

Егіналду у положенні поза грою.

8’

Спроба Егіналду самотужки пройти до воріт Арсенала – захисники зіграли краще за гравця Шахтаря.

22 жовтня о 22:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
6’

Після другого навіса від Троссарда з лінії вратарської площини пробив Калафьорі – вище воріт пішов м'яч.

22 жовтня о 22:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Троссард виконав навіс від правого кутового прапорця – Криськів перший на м'ячі. Ще буде кутовий.

22 жовтня о 22:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
4’

Каноніри забрали м'яч собі та проводять позиційну атаку за атакою.

22 жовтня о 22:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Різник викидує м'яч з штрафної площини після навісу Райса від кутового прапорця.

22 жовтня о 22:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

Прохід Мартінеллі лівим флангом – буде кутовий.

22 жовтня о 22:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

На стадіоні «знайшли» ексгравця Шахтаря Михайла Мудрика, який зараз грає за Челсі, як відомо.

22 жовтня о 21:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Лунає Гімн Ліги чемпіонів!

22 жовтня о 21:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Ймовірні ігрові схеми Арсенала та Шахтаря.

22 жовтня о 21:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Відомі стартові склади команд на матч.

22 жовтня о 9:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У вівторок, 22-го жовтня, відбудеться матч 3-го туру групового турніру Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться лондонський «Арсенал» і донецький «Шахтар».

Поєдинок пройде в Лондоні, на полі арени «Емірейтс Стедіум». Початок – о 21:45 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У зведеній турнірній таблиці оновленої Ліги чемпіонів «Арсенал» посідає 13-те місце, маючи 4 очки. «Каноніри» спочатку зіграли в Італії внічию 0:0 з «Аталантою», а потім вдома обіграли «ПСЖ» – 2:0.

У «Шахтаря» 1 пункт і 27-ма позиція серед 36 клубів. У 1-му турі «гірники» поділили очки з «Болоньєю» (0:0), після чого програли «Аталанті» – 0:3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Арсенал» – «Шахтар».

Опитування

Голосів 131
❓ Спрогнозуйте результат ⚽️ 3-го туру 🏆 Ліги чемпіонів між командами Арсенал та Шахтар, який пройде 22 жовтня о 22:00