Ніко-Баскет вирвав перемогу в овертаймі над БІПА-Одеса

Перший ігровий тиждень Вищої ліги завершився драматичними матчами

448
0
Федерація баскетболу України

Матчами в Пущі-Водиці та Південному завершився перший ігровий тиждень в регулярному чемпіонаті Вищої ліги.

В центральному матчі в Південному зійшлися БІПА-Одеса-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д та Ніко-Баскет. До середини третьої чверті на майданчику йшла рівна боротьба, поки миколаївці не зробили ривок і до останньої перерви отримали перевагу +11. За 4 хвилини до кінця вони вели +19, але кінцівку БІПА виграла 24:5. За 9 секунд до фінальної сирени Дмитро Соловей перевів матч в овертайм.

В додатковій п'ятихвилинці Ніко-Баскет переміг 8:7, незважаючи на 4 невлучні штрафні кидки наприкінці, давши шанс одеситам на перемогу. Проте Соловей не реалізував кидок на останніх секундах.

У переможців варто відзначити Богдана Лук'яна (24 очки) та Дмитра Лихого, який зробив дабл-дабл (13 очок, 12 підбирань). У БІПА Дмитро Соловей набрав 28 очок. Ніко-Баскет здобув першу перемогу в сезоні, тоді як БІПА зазнала двох поразок.

У Пущі-Водиці треті перемоги в трьох матчах здобули Самбір, Хмельницький та ДіДіБао. Найбільш напруженим матчем стала гра Хмельницького та Вінниці, де Хмельницький виграв 65:62. Перший тріпл-дабл сезону зробив Євген Коровяков (14 очок, 13 підбирань, 10 передач).

Самбір обіграв Збірну міста Києва-НУФВСУ 76:68, а ДіДіБао розгромив Селф Мейд 111:69, ще в першій чверті заробивши перевагу в +20.

Вища ліга. Чоловіки. Регулярний чемпіонат

Неділя, 20 жовтня

Пуща-Водиця

Збірна міста Києва–НУФВСУ – Самбір 68:76 (14:13, 14:22, 22:22, 18:19)

БК Вінниця – Хмельницький 62:65 (17:22, 18:25, 16:7, 11:11)

Селф Мейд – ДіДіБао 69:111 (13:34, 26:29, 18:24, 12:24)

СК Олімп, Південний

Ніко-Баскет – БІПА 87:86 ОТ (24:24, 17:15, 20:11, 18:29, 8:7)

Знову схибили. Полісся в Житомирі втратило очки проти Колоса
Футбол | 25 жовтня 2024, 19:58 10

Команда Ашура другий матч поспіль проти аутсайдерів не може виграти на власному полі