| Оновлено 21 жовтня 2024, 15:46
2406
1

Манчестер Сіті переміг справедливо? АПЛ виступила із заявою

Команда Жузепа Гвардіоли вирвала перемогу завдяки спірному м'ячу на останніх хвилинах

2406
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Жузеп Гвардіола

20 жовтня у 8 турі англійської Прем'єр-ліги зустрілися «Вулверхемптон» та «Манчестер Сіті». Захисник гостей Джон Стоунз забив переможний м'яч на 90+5 хвилині та приніс гостям перемогу з рахунком 2:1.

Цікаво, що арбітр спочатку скасував гол, проте після втручання VAR м'яч зарахували. Англійська Прем'єр-ліга виступила із заявою щодо спірного м'яча:

«Гол Стоунза не був зарахований через те, що Бернарду Сілва був у положенні «поза грою» і заважав воротареві. VAR вважав, що позиція Сілви ніяк не заважала голкіперу відбити м'яч, тому гол був зарахований. Початкове рішення арбітра було змінено», – повідомляється у заяві.

«Манчестер Сіті» розмістився на другому місці після цієї перемоги, в той же час «Вулверхемптон» продовжує замикати турнірну таблицю.

Головний тренер «Сіті» Жузеп Гвардіола прокоментував чутки про своє майбутнє в команді.