| Оновлено 21 жовтня 2024, 13:12
1584
0

Повернення Миколенка, втрачений шанс Довбика та ігнорування Мудрика

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

1584
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко (в світлій формі)

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Повернення Миколенка

«Евертон» здобув гостьову перемогу над «Іпсвічем» – 2:0.

Обидва голи «іриски» забили в першому таймі.

Віталій Миколенко відновився від травми, через яку він пропустив матчі збірної України у жовтні, та провів на полі весь поєдинок.

Український захисник може занести собі матч до активу. За статистичними даними, виграв 4 з 5 своїх дуелей. Миколенко дотичний до першого забитого голу. Він запресингував у чужому штрафному майданчику Веса Бернса, що дозволило Ілиману Ндіає відкрити рахунок у матчі.

В обороні Віталій не мав багато роботи. Його фланг був надійним.

«Евертон» перебуває на 16-му місці із 8-ма очками.

Ярмолюк вийшов на заміну

«Брентфорд» в гостях поступився «Манчестер Юнайтед» – 1:2.

«Бджоли» вийшли вперед наприкінці першого тайму. «Червоні дияволи» забили два голи після перерви.

Єгор Ярмолюк з'явився на полі на 75-й хвилині, коли «Брентфорду» потрібно було відіграватися.

Український півзахисник зміг пожвавити гру команди. Розіграв декілька атак і навіть міг забити гол, але удар із-за меж штрафного майданчика прийшовся вище воріт.

«Брентфорд» перебуває на 13-му місці, маючи в активі 10 очок.

Зінченко не зіграв проти Забарного

Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний

«Борнмут» переміг вдома «Арсенал» – 2:0.

«Вишні» забили обидва голи наприкінці другого тайму. Долю поєдинку вирішило вилучення «каноніра» Вільяма Саліба на 30-й хвилині поєдинку за фол останньої надії.

Ілля Забарний звично провів весь поєдинок. Український оборонець зіграв безпомилково в обороні.

Вилучення в складі гостей спростило завдання для Іллі. Колишній динамівець тільки перші 30 хвилин був сконцентрований на обороні, коли гості багато позиційно атакували та створювали тиск. Потім у його функції більше входили робота із м'ячем, підтримання атаки, спроби швидкого переходу із оборони в атаку. Забарний намагався робити довгі передачі, але всі 7 спроб виявилися неточними. У креативних моментах не був помічений.

Олександр Зінченко відновився після травми. Український легіонер потрапив до заявки «Арсенала», але не поле так і не вийшов.

«Борнмут» на 10-му місці із 11-ма очками. «Арсенал» перебуває на 3-му місці, маючи в активі 17 пунктів.

Довбик на сухому пайку

«Рома» вдома поступилася «Інтеру» – 0:1.

Єдиний гол у матчі на початку другого тайму забив Лаутаро Мартінес.

Артем Довбик вийшов у старті та відіграв повний поєдинок. Український нападник провів слабкий матч. Артем був відрізаним від власного півзахисту та дуже рідко торкався м'яча у штрафному майданчику суперника.

Свій напівшанс Довбик мав, коли пробивав головою метрів із 11-ти. Артему вдалося позбутися опіки. Але удар був неточним та не ніс небезпеки, бо відстань від воріт була значною.

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик бореться за верховий м’яч

Наприкінці першого тайму Довбик поставив корпус захиснику суперника, що призвело до удару Лоренцо Пеллегріні. Але удар італійського півзахисника парирував голкіпер «Інтера» Ян Зоммер.

В середині другого тайму Довбик міг зрівняти рахунок у матчі, але удар українця головою після кутового був неточним: Артем виграв силову боротьбу у захисників, але не влучив у дальній кут воріт Зоммера.

«Рома» перебуває на 10-му місці, маючи в активі 10 очок.

Ігнорування Мудрика

«Жирона» вдома поступилася «Реал Сосьєдаду» – 0:1. Віктор Циганков не потрапив до заявки через травму.

«Реал» в гостях здолав «Сельту» – 2:1. Андрій Лунін провів весь матч на лаві запасних.

«Челсі» в гостях поступився «Ліверпулю» – 1:2. Михайло Мудрик не потрапив до заявки «синіх» на гру.

«Дженоа» поділив в гостях очки із «Болоньєю» – 2:2. Руслан Маліновський пропустив гру через травму.