Младен БАРТУЛОВИЧ: «Самі собі привезли гол на рівному місці»

Головний тренер Зорі висловився після поразки «Кривбасу»

435
0
ФК «Зоря». Младен Бартулович

Головний тренер луганської «Зорі» Младен Бартулович прокоментував програний поєдинок УПЛ проти «Кривбасу» (0:1).

«Дуже прикра поразка для нас. Якщо б ми забили першими, можливо, також було б більше можливостей грати на контратаках, як це робив «Кривбас». Добре розпочали гру, були моменти, які треба було реалізовувати.

Самі собі привезли гол на рівному місці. Потім стало важно. Суперник пішов в глибоку оборону. Ми намагалися зрівняти рахунок, але нам не вдалося це зробити.

У нас дуже великий потенціал, та, як ви бачили, фізична готовність на гідному рівні. На жаль, не дотиснули «Кривбас». Прикра поразка.

На мою думку, ми непогано увійшли у другий тайм. Мали момент, але не забили. А суперник свій епізод реалізував. Повторюся – самі собі його привезли. Це було неочікувано. Десять хвилин приходили до тями. Потім взяли м’яч під контроль, створювали моменти, а реалізація нас підвела.

Коли ми пропустили, в них з’явився простір, з’явилися й моменти. В нас є дуже швидкісні гравці, намагаємось грати швидкісними флангами, але були моменти, де ми мали гарні контратаки також. Не вважаю, що програли «Кривбасу» в швидкості», – сказав Бартулович.

На сьогодні луганський клуб посідає восьме місце в турнірній таблиці чемпіонату України. В активі «Зорі» 12 балів за десять матчів.