Іспанія. Осасуна Корсуна програла Пеньїсколі, складна перемога Пальми

Завершилися три матчі другого туру іспанської Прімери

41
0
LNFS

Сьогодні, 20 жовтня, відбулися три матчі другого туру іспанської футзальної Прімери 2024/25.

Наваррська «Осасуна», у складі якої виступає українець Ігор Корсун, у гостях програла валенсійській «Пеньїсколі». Господарі вирішили долю гри вже у першому таймі – на перерву вони пішли лідерами з рахунком 4:0. Наприкінці другої половини гри пройшла невелика перестрілка, – на гол Віктора Переса гості відповіли дублем Лігієру, – і зустріч завершилася перемогою «Пеньїсколи» з рахунком 5:2. Ігор Корсун вперше потрапив у заявку на гру, але поки що головний тренер «Осасуни» Мігель Ернандес на майданчик його не випускав.

Балеарська «Пальма» вдома здобула непросту перемогу над кастильсько-ламанчським «Вальдепеньясом». Лідер атак острів'ян Фабінью за перший тайм оформив вельми своєрідний «хет-трик» – два голи забив у чужі ворота та один – у свої. Причому автогол бразилець забив першим, але за хвилину вивів свою команду вперед (Бруну Гоміс відкрив рахунок одразу після початку гри). У середині другого тайму гості скоротили відставання до мінімуму, мали й можливості, щоб зрівняти, але фінальна сирена зафіксувала перемогу «Пальми» з рахунком 3:2.

А андалузький «Хаєн» у домашньому матчі без проблем обіграв галісійську «Нойю», забивши їй п'ять голів за перший тайм. Даніель Лопес та Матіас Роса у першому таймі зробили дублі, ще один гол забив Алан Бранді. Гості змогли відповісти лише двома точними ударами – Алекса Гарсії у першому таймі та Рубена Лемоса після перерви.

Прімера 2024/25, тур 2

20 жовтня

Пеньїскола – Осасуна (Памплона) – 5:2 (4:0)
Голи: Кінтела, 5, Бельтран, 7, Пласа, 16, Санчо, 19, Перес, 38 - Лігієру, 26, Лігієру, 40.

Пальма (Пальма-де-Майорка) – Вальдепеньяс – 3:2 (3:1)
Голи: Гоміс, 1, Фабінью, 13, Фабінью, 20 - Фабінью, 12 (у свої ворота), Агілера, 29.

Хаєн – Нойя – 5:2 (5:1)
Голи: Лопес, 1, Роса, 9, Лопес, 10, Бранді, 13, Роса, 18 - Гарсія, 6, Лемос, 38.

(2)

Дубль Суареса, хет-трик Мессі. Інтер Майамі виграв матч MLS із 8 забитими
Футбол | 20 жовтня 2024, 03:11 1

Чаплі перемогли Нью-Інгленд Революшн 6:2, Сергій Кривцов залишився на лаві запасних