Рівненська команда розпочала сезон із перемоги

48
0
ФК Кардинал Рівне

Другий склад рівненського «Кардинала» впевнено обіграв дублерів львівського «ін.ІТ» у домашньому матчі першого туру української футзальної Першої ліги 2024/25.

Господарі впевнено розпочали зустріч і вже до середини першого тайму перетворили ігрову перевагу на два голи. Назар Коломис відкрив рахунок, а за дві хвилини Максим Горбулько подвоїв. Ще до перерви «Кардинал-2» міг доводити рахунок до розгромного, але спочатку воротар «ін.ІТ-2» Олександр Швед відбив удар Максима Переходька з пенальті, а перед перервою Артем Мартиненко з дабл-пенальті пробив вище воріт. Але у середині другого тайму Данило Семенюк забив третій гол «Кардинала-2». Тренер львів'ян Назар Станкевич випустив п'ятого польового гравця, але все, що «Ін.ІТ-2» зміг у штучній більшості – відіграти один м'яч. Було декілька помилок у воротаря та захисту «Кардинала-2», але гості скористатися ними не змогли. Зрештою господарі виграли з рахунком 3:1.

Ще одну заплановану зустріч, в якій другий склад «Харкова» мав прийняти сумську «Технологію-Агросвіт», було перенесено.