| Оновлено 20 жовтня 2024, 01:27
366
0

Модрич побив рекорд Пушкаша, ставши найстаршим гравцем в історії Реала

Лука у віці 39 років і 40 днів вийшов на поле в середині другого тайму матчу із Сельтою

366
0

19 жовтня в рамках 10-го туру Ла Ліги відбувся матч між Сельтою та Реалом Мадрид, який проходив на домашньому стадіоні Сельти, Балаїдос. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь гостей.

У цьому матчі хорватський хавбек Реала Лука Модрич вийшов на поле на 63-й хвилині замість Федеріко Вальверде, а вже на 66-й віддав асист на Вінісіуса Жуніора.

Окрім гольової передачі, хорват підкорив нове досягнення: він став найстаршим гравцем, який виступав за Реал Мадрид – у віці 39 років і 40 днів. Попередній рекорд належав Ференцу Пушкашу (39 років та 36 днів, 1966 рік).

Усього на рахунку Луки 546 матчів у футболці вершкових, у яких він відзначився 38 голами та 88 асистами. Щодо збірної Хорватії, то у Модрича 182 поєдинки (27 голів та 29 асистів).

Цього сезону хавбек королівського клубу провів 12 ігор у всіх змаганнях, у яких віддав 2 гольові передачі.

Дмитро БАНАР

(6)

Скільки хет-триків уже встиг оформити Кейн за Баварію у Бундеслізі?
Футбол | 19 жовтня 2024, 23:59 1

На рахунку англійського форварда вже 6 поєдинків, у яких він забив тричі

ВІДЕО. Найбожевільніший камбек! Команда виграла матч, поступаючись 0:7
Футбол | 19 жовтня 2024, 09:09 6

Ольденбург/Гьоль 2 вибив Васбек у 1/8 фіналу регіонального Кубка Фльонса в серії пенальті