| Оновлено 20 жовтня 2024, 00:27
899
2

Битва за $6 мільйонів. Сіннер та Алькарас визначили чемпіона в Ер-Ріяді

Яннік здолав Карлоса у трьох сетах та переміг на виставковому турнірі Six Kings Slam

899
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Яннік Сіннер та Карлос Алькарас

Перший номер рейтингу АТР Яннік Сіннер (Італія) став чемпіоном виставкового турніру Six Kings Slam, який проводився в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

У фіналі італієць у трьох сетах переграв Карлоса Алькараса (Іспанія, ATP 2) за 2 години та 21 хвилину.

Six Kings Slam. Фінал

Яннік Сіннер (Італія) – Карлос Алькарас (Іспанія) – 6:7 (5:7), 6:3, 6:3

Раніше суперники провели 10 очних поєдинків на офіційних змаганнях. Сьогодні Сіннер виграв п'яту особисту зустріч.

Сіннер на Six Kings Slam, крім Алькараса, також здолав Данііла Медведєва та Новака Джоковича. Карлітос, у свою чергу, переграв Хольгера Руне та Рафаеля Надаля.

За перемогу на кортах Ер-Ріяда Яннік отримає чек у 6 мільйонів доларів. Раніше відбувся поєдинок за третє місце, де Новак Джокович обіграв Рафаеля Надаля.