Іспанія. Кордова Микитюка зіграла внічию з Санта Коломою, перемога Ель-Посо

Завершилися три матчі другого туру іспанської Прімери

56
0
LNFS

Сьогодні, 19 жовтня, відбулися три матчі другого туру іспанської футзальної Прімери 2024/25.

Андалузька «Кордова», у складі якої виступає українець Микола Микитюк, у домашньому матчі не змогла переграти каталонську «Санта Колому». У середині першого тайму Бернат Повіль вивів гостей уперед, а одразу після перерви Марк Пучверт подвоїв рахунок. «Кордова» дуже швидко відігралася – з інтервалом у три хвилини забили Хуанан Моралеха та Феліпе Ечаварія. Але в останні десять хвилин жодна з команд не змогла здобути перемогу - зустріч завершилася внічию з рахунком 2:2. Український легіонер «Кордови» Микола Микитюк розпочав зустріч на лавці, отримував ігровий час, але результативними діями не відзначився.

Мадридський «Інтер» удома не без праці обіграв галісійську «Бурелу». Вже одразу після початку гри воротар господарів Хесус Гарсія забив у свої ворота, а невдовзі Малагуті забив ще один гол гостей. Один гол «Інтер» відіграв одразу – після голу Шагіньї. Відразу після перерви Бебе Гарсія зрівняв, а в середині другого тайму Томаш Драговскі приніс перемогу мадридцям з рахунком 3:2.

У завершальному матчі ігрового дня мурсійський «Ель-Посо» насилу обіграв «Ріверу Наварру» з Тудели. Єдиний гол гості забили під кінець матчу – Марсел точно пробив здалеку у верхній кут воріт Еду Соузи.

Прімера Іспанії 2024/25, тур 2

19 жовтня

Кордова – Санта Колома – 2:2 (0:1)
Голи: Хуанан, 24, Ечаваррія, 27 - Повіль, 14, Пучверт, 22.

Інтер (Мадрид) – Бурела – 3:2 (1:2)
Голи: Шагінья, 11, Бебе, 22, Драговскі, 34 - Гарсія, 1 (у свої ворота), Малагуті, 10.

Рівера Наварра (Тудела) – Ель-Посо (Мурсія) – 0:1 (0:0)
Гол: Марсел, 33.