0

Екстраліга. Любарт вдома обіграв ін.ІТ, Атлетік виграв дніпровське дербі

Відбулися два матчі другого туру чемпіонату України з футзалу

Youtube (ФГУ)

Сьогодні, 19 жовтня, відбулися два матчі у рамках другого туру української футболальної Екстраліги 2024/25.

Луцький «Любарт» проводив свій перший домашній матч після дебюту в Екстралізі, суперником у якому був левський «ін.ІТ». Вже на першій хвилині віце-капітан господарів Дмитро Романюк відкрив рахунок, після чого господарі впевнено контролювали гру. Львів'яни багато атакували, створювали моменти, але їх знешкоджував досвідчений воротар Станіслав Горник. На початку другого тайму Богдан Мізюк подвоїв перевагу «Любарта» після помилки захисника гостей, а за п'ять хвилин до фінальної сирени Мізюк до голу додав результативну передачу – Михайло Запророжець встановив остаточний підсумок, 3:0 на користь «Любарта».

У другому матчі дніпровський «Атлетік» виграв дербі проти «Сухої Балки» із Жовтих Вод. Кирило Сторожук та Олег Виставний вже до четвертої хвилини забили по голу, але Сергій Беденюк у середині першого тайму один гол відіграв. Жовтоводці до фінальної сирени намагалися зрівняти, але не вийшло – «Атлетік» витримав їхній натиск на останніх хвилинах і виграв із рахунком 2:1.