Алекс Фергюсон не має наміру відвідувати найближчий матч МЮ
Уболівальники не вірять в офіційну причину відсутності легенди
Легенда «Манчестер Юнайтед» Алекс Фергюсон не відвідуватиме найближчий матч команди з «Брентфордом». Зустріч відбудеться 19 жовтня.
Незважаючи на те, що Фергюсон має теплі стосунки із власником команди Джимом Реткліффом, джерела повідомляють, що його не буде на стадіоні. Офіційна причина відсутності – «Сера Алекса запросили на заручини близьких людей».
Фанати не надто вірять словам керівництва, адже раніше Фергюсону та іншим членам футбольної ради заборонили відвідувати роздягальню команди. Сер Алекс працював глобальним послом клубу вже понад десять років, проте його мають звільнити наприкінці цього сезону. Таке рішення управління викликало багато гніву і в Англії, і у всьому футбольному світі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Норвегія з 6 медалями посідає першу позицію у загальному рейтингу
Даяна у трьох сетах вирвала перемогу у Крістіни Букші у 1/32 фіналу змагань WTA 1000