Континентальний кубок. Сокіл відкрив турнір матчем з 9 шайбами

Команда програла італійському супернику

944
2
ХК Сокіл

Чемпіон України з хокею Сокіл відкрив єврокубковий сезон матчем у Континентальному кубку. Суперником була італійська команда Ріттнер, яка приймає міні-турнір.

Сокіл програв з рахунком 4:5.

Після двох періодів кияни програвали 2:4, проте на першій хвилині третього періоду Сокіл шокував суперника двома шайбами ​​за 20 секунд. На жаль, розвинути успіх не вдалося, а Ріттнер наприкінці реалізував більшість і переміг в основний час.

У Сокола дубль оформив Віктор Захаров, а Денис Бородай зробив два асисти.

Зазначимо, що Сокіл цього сезону, по суті, ще не грав офіційні матчі. Через конфлікт у Федерації хокею України чемпіонат країни все ще не розпочався, тож кияни приїхали на єврокубок без нормальної підготовки.

19 жовтня команда зіграє проти словенської команди Єсеніце, третім суперником групи є хорватський Сисак. Лише переможець квартету вийде далі.

Континентальний кубок

Група C

Ріттнер (Італія) – Сокіл (Україна) 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)

Шайби: 05:57 Захаров (Бородай) – 0:1, 14:24 Куджлетта (Лобіс) – 1:1, 27:14 Джакомуцці (Куджлетта) – 2:1, 32:15 Ромащенко (Бородай) – 2:2, 33:52 Гйорт (Лобіс) - 3:2, 35:16 Фінк (Інсам) - 4:2, 40:19 Захаров (Бородай, Янішевський) - 4:3, 40:38 Толстушко (Ратушний) - 4:4, 55:30 Костнер (Куджлетта - більш) - 5:4

Воротарі: Фарлонг – Дяченко (Петров)