Євген ЛАНКО: «Ми сьогодні напомилялись значно більше за суперників»

Граючий тренер «Кардинала» - про поразку від «СкайАпа»

228
0
ФК Кардинал Рівне. Євген Ланко

Граючий головний тренер рівненського «Кардинала» Євген Ланко поділився думками після поразки від столичного «СкайАп» в гостьовому матчі другого туру української футзальної Екстраліги 2024/25.

«Вітаю суперників із заслуженою перемогою. А ми сьогодні програли дуже багато боротьби. Ми програвали нічийні м’ячі, відскоки. У цьому гравці команди «SkyUp Futsal» нас випереджали. Вони були швидшими. В нас постійно виникали провали: два в три, один в два. Це основна причина поразки.

Я задоволений стартом гри. Ми створювали якісні моменти у перших змінах, забили хороший гол. А пропустили у відповідь знову м’яч, який на такому рівні не мали б пропускати. Цей гол змусив нас хвилюватися, суперник це відчув, нагнітав гру. Ми почали помилятися, пропустили ще. Багато провалів було до перерви.

В другому таймі суперник знову використав наші помилки. За рахунку – 5:1 були змушені ризикувати. Але гра у чисельній більшості нам, вважаю, вдавалася. Голкіпер суперників багато рятував, десь і інші гравці лягали під м’яч. Помилка Андрія Острікова? Будь-які забиті м’ячі надихають команду. Голкіпер помилився, але й ми змусили його помилитися своїм пресингом. Але, мушу визнати, що ми сьогодні напомилялись значно більше. Попереду – домашня гра. Хочеться порадувати наших вболівальників перемогою», - приводить слова Ланка клубна пресслужба «Кардинала».

Нагадаємо, що «Кардинал» поступився «СкайАпу» з рахунком 3:5.