Провал у четвертій чверті. Дніпро програв другий матч Кубка Європи

Дніпряни поступилися «Спортінгу»

325
0
БК Дніпро

Баскетбольний клуб «Дніпро» зустрівся з португальським «Спортінгом» у рамках 2-го туру групового раунду Кубка Європи. Обидві команди стартували з поразок у турнірі. Зазначимо, що номінально домашній матч дніпряни проводили на майданчику суперників.

Майже всю першу половину зустрічі португальці лідирували у рахунку. Проте номінальні господарі не дозволяли суперникам піти у відрив.

Напружена гра спостерігалася й у третій чверті. У дніпрян почали залітати триочкові кидки, що дозволило їм розраховувати на успішний результат протистояння.

Розв'язка настала у четвертій чверті. Після триочкового влучення Мішули рахунок став 52:51 на користь «Дніпра». Але потім «Спортінг» зробив ривок з рахунком 17:0 (!), і «+1» для дніпрян перетворилося на «-16». Два тайм-аути від тренерського штабу «Дніпра» ситуацію не врятували: португальська команда впевнено довела матч до переможного закінчення.