Відбувся перенесений матч третього туру Прімери

146
0
LNFS

В іспанській Прімері вчора, 15 жовтня, відбувся перенесений га більш ранній час через футзальну Лігу чемпіонів матч третього туру, в якому мурсійська «Картахена» приймала андалузьку «Кордову».

Не минуло й хвилини від початку зустрічі, а господарі вже відкрили рахунок – Габріел Мотта забив ефектним ударом здалеку. «Кордова» у відповідь створила кілька моментів, але захист «Картахени» та воротар Чіспі з ними легко впоралися, а гості тим часом вже до середини першого тайму зібрали п'ять командних фолів. Незабаром воротар гостей Фабіо Альвіра врятував після небезпечного удару Гонсало Кастехона та знешкодив два удари Мотти, але на останній хвилині Жонатан Ліньярес подвоїв перевагу «мелонерос».

У другому таймі «Кордова» намагалася атакувати, але захист «Картахени» та Чіспі без проблем справлялися з атаками гостей. За чотири хвилини до фінальної сирени тренер гостей Ема Санторо випустив п'ятого польового гравця, але пропустила у свої ворота від Валтінью і одразу Мотта реалізував десятиметровий удар і встановив остаточний підсумок зустрічі - 4:0 на користь «Картахени».

Український легіонер «Кордови Микола Микитюк чимало часу провів на майданчику. У першому таймі Микитюк мав можливість забити, але його удар заблокували захисники «Картахени».