Друге місце групи. Україна U-17 пропустила від Бельгії на останній хвилині

Синьо-жовті програли матч лідерів групи з рахунком 1:2, але вийшли до раунду 2

2867
1
УАФ

Юнацька збірна України U-17 програла останній матч 1-го раунду кваліфікації Євро-2025 U-17.

15 жовтня о 16:00 збірна України U-17 у місті Генк поступилася у поєдинку 3-го туру проти команди Бельгії U-17 (1:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

У першому матчі Україна зробила камбек та переграла Косово (4:2), а потім розгромила Казахстан (3:0). Бельгія теж здобула дві перемоги, і обидві збірні виконали завдання. Команда Юрія Мороза достроково пробилася до 2-го раунду кваліфікації, оскільки за регламентом у другий раунд відбору Євро-2025 виходять по дві найкращі команди кожної групи.

У заключному турі Україна U-17 та Бельгії U-17 розіграли перше місце у групі. Бельгійці забили гол на 9-й хвилині, проте Дмитро Зудін після перерви зрівняв рахунок. Синьо-жовтих влаштовувала нічия, але вони пропустили гол на 90-й хвилині та програли з рахунком 1:2.

Незважаючи на поразку, з другого місця групи команда Юрій Мороза вийшла у 2-й раунд кваліфікації ЧЄ, щоправда, не матиме високого рейтингу при посіві для жеребкування.

Навесні 2025 року 28 збірних в 7 групах Ліги А боротимуться за 7 путівок до фінального турніру, який влітку пройде в Албанії.